Hileli Apk

Tap Titans 2 v5.11.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Tap Titans 2 PARA ve Elmas Hileli İndir Kılıç Ustası dünyayı işgalci Titanların yepyeni ve daha tehlikeli ordusundan korurken savaş devam ediyor. Titanların sürekli artan gücünün üstesinden gelmek için Kılıç Ustası’nı farklı şekillerde yükseltin. Titanlar geri döndü. Kılıcını kullan ve yeni bir Tap Titans 2 Apk Mod yolculuğuna başla!

Tap Titans 2 PARA ve Elmas Hileli İndir Menüsü Güncellendi

Birçoğumuz Tap Titans sayesinde tıklama dünyasını tanımaya ve bu oyunun hala tüm akranları arasında en iyisi olarak kabul edilmesine neden oluyoruz. Sonunda umuyoruz ve Game Hive Studio, cesur kahramanlarımızın canavarlarla ve büyük patronlarla yüzleşmek için bir kez daha şiddet içeren bir aksiyon filminin ikinci bölümünü yayınladı. Oyun, başı içinde güzel ve ilginç hale getirdi, yeni karakterler ve beceriler, yeni dalların ve birçok ekipmanın geliştirilmesi – son olarak, maceranızı tekrar yapmak için her şey heyecan verici ve unutulmazdı.

Tap Titans 2 PARA ve Elmas Hileli İndir’yi tanıtın

Tap Titans 2, Game Hive Corporation tarafından yayınlanan ünlü RPG’nin devamıdır. Bölüm 1’in başarısının ardından Game Hive, Bölüm 2’yi daha önce hiç görülmemiş modlar ve özelliklerle yayınlamaya karar verdi. Karmaşık oyun ve karmaşık operasyonlar döneminin ortasında, bu oyun tamamen yukarıdaki standartlara aykırıdır. Oyun sırasında sadece bir işlem var, ancak sonuçlar oyunun beklediğimden daha fazla eğlence anı sunduğunu gösteriyor.

Bıçak ustası

Tap Titans 2‘de, dünyayı Titan adı verilen dev canavarlardan koruma misyonuna sahip güçlü bir kılıç ustasısınız. Dev kötü canavarları yenmek için kılıcını kullan. Oyunun oynanışı bana hemen Fruit Ninja’ı hatırlattı. Rakip ekranda göründüğünde, ana karakterin canavara saldırmak için kılıcı döndürmesi için parmağınızla ekrana dokunun.

Oyunun konusuna göre canavarları ve Patronu sırayla yeneceksiniz. Her aşama 9 canavar ve sonunda bir patrondan oluşur. Tap Titans 2, oynama sayınızı sınırlamaz. Gücünüzün yeterli olmadığını düşünüyorsanız, önceki seviyelerinize geri dönün ve yükseltmek için biraz para biriktirin. Bir patronu yendikten sonra, birçok çekici ödül alma fırsatına sahipsiniz. Sakın kaçırmayın!

Bilmeniz gereken bir püf noktası var, hasarı katlanarak artırmak için aynı anda birden fazla parmak kullanabilirsiniz. Yeterince büyük bir iPad kullanıyorsanız, 5 hatta 10 parmak kullanabilirsiniz.

Ayrıca UNKILLED PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyundaki tek şeyiniz ekrana dokunmak olsa da, güncelleme ve iyileştirme dizin sistemi sayesinde oyun hala çok bağımlılık yapıyor. İlerlemenizin gücünüzü artırdığını ve zor seviyelerden geçtiğini hissedebilirsiniz. İlginç hikayeler ve gizemli düşmanlar her gün Tap Titans 2 oynamamı sağlayan bir faktör. Bir seviye her tamamlandığında, oyun son derece ilginç hikayeler açar.

İndir Tap Titans 2 Apk Mod sınırsız para
İndir Tap Titans 2 Apk Mod sınırsız para
İndir Tap Titans 2 Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 113MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz Mana
Altın harcanmamaktadır
VIP 

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu