Hileli Apk

Tanks A Lot v3.900 PARA ve Elmas Hileli İndir

Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir İnanılmaz dinamik ve eğlenceli çok oyunculu oyun! Tankınızı düzinelerce parçadan inşa edin, arkadaşlarınızla oynayın ve 3’e 3 oyuncu aksiyon oyununda arenaya hükmedin. Kazanmak için farklı taktikleri test edin. Bir tank seçin ve Tanks A Lot savaşına katılın! – Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Savaş Arena Apk Mod.

Ayrıca makineli tüfekler, topçular, napalm, şok tabancaları, elektrikli toplar, plazma topları ve çok daha fazlası var! Oyun stilinize en uygun silahları seçin. Yakın mesafe savaşlarından hoşlananlar için tüfeklerimiz, inekler için lazerlerimiz ve uzun menzilli suikastçılar için keskin nişancı kulelerimiz var. Düşman savaş araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son kişi olun. Tanklar çok fazla! hızlı savaşta strateji gerektiren büyüleyici ve derin bir deneyim sunar.

Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu, cep telefonları için geliştirilen, dinamizmleri ve ajitasyonları için çeşitli kitleleri hedefleyen bir oyundur. Her kimseniz, arabalara biraz tutkunuz olduğu sürece, sadece birkaç manzarayla kolayca aşık olabilirsiniz. Göreviniz, tankınızı oyunda bulunan bileşenlerle tamamen monte etmektir. Doğru derleme, oyun hedefini hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, bu işle ilgili kariyerlerde çalışma becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur.

Birlikte oynamak ve birlikte savaş alanında yarışmak için arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Taktikleri planlayabilir, en muhteşem şekilde kazanmanın belirli yollarını planlayabilirsiniz. Yeni güncellenen son sürüm ile 2.85 oldu, dikkat çeken yeni özellikler oyuncuları oyundan daha da memnun hale getiriyor.

Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir

En son sürüm oyunculara yeni bir güç getirerek oyuna “yeni rüzgarlar” getirdi. Oyuncuların dövüş sürecini daha agresif bir şekilde değiştirebilmeleri için daha yüksek maksimum güç. Tankınızın motor kapasitelerini artırmak, atölyeden güç elde etmek ve stoka koymak için gücü kullanın. Aracın gücünü artırmak için gerektiğinde kullanacaksınız. Bu yeni sürüm ayrıca hataları düzeltir ve önceki sürümlere kıyasla kaliteyi artırır.

Ardından bu sürüm, oynamaya başladığınızda seçtiğiniz takma adı beğenmediyseniz takma adı değiştirme şansı verir. Ayrıca, zorlu yeni etkinliklerle oyuncuların daha çekici hediyeler ve ödüller alması için daha fazla fırsat sunuyor. Oyuncunun merakını ustaca avlamak için yeni noktaların acımasızca yaratılması oyuncu üzerinde özel bir etki bıraktı.

Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir
Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir
Tanks A Lot PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 142MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz cephane
Yeniden yükleme yok 
Sınırsız kapasite
Soğutma kapasitesi yok
Hareket hızını artırı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu