Hileli Apk

Tank Stars v1.7.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Tank Stars apk mod sonsuz para Artık çarşı tankları parmaklarınızın ucunda. Basit bir füzeden nükleer bombaya kadar silahları seçin ve rakiplerinizi yok etmek için bir açıdan ateş edin. Doğru atışı yap yoksa yok edileceksin! Birden fazla tank türü arasından seçim yapın ve kartlarla farklı silah türlerini pompalayın.

Android için Tank Stars Infinite Money All Unlocked 2022’yi ücretsiz indirin!

Tank Stars hile apk’sının kilidi açıldı Güzel renkli grafikler ve epik patlama efektleri sizi bekliyor. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Ünlü Bowmaster’lar tank formatında! zırh senin elinde. Basit bir füzeden nükleer bombaya kadar bir silah seçin ve rakiplerinize ateş etmek ve onları yok etmek için doğru açıyı bulun. Hızlıca doğru atışı yapın yoksa ölürsünüz.

ekran görüntüsü

Kontrol düğmeleri ekranın sol tarafındadır. Atış yapmak Tank Stars mod apk tüm tankların kilidi açıldı, sağdaki düğmeleri kullanın. Ayrıca, düşmana hasar vermek için kullanmak istediğiniz mermileri seçebilirsiniz.

İlk başta sadece konvansiyonel füzeler kullanılabilir, daha sonra nükleer silahlar mevcut olacaktır. Kazanırsanız, yetenek kartları veya para içerebilen sandıklar alabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Kademeli olarak yeni tank türlerinin kilidini açabilecek ve mevcut tankların özelliklerini iyileştirebileceksiniz. Alıştırma yapmak için Android’e karşı oynayabilir ve gerekli becerileri edindikten sonra çok oyunculuya geçebilirsiniz.

Tank Stars mod apk’nın özellikleri: Çok sayıda ölümcül silah: mükemmel imha çevrimiçi çok oyunculu oyun için her şey. Daha güçlü ve ölümcül destansı görsel efektler için arkadaşlarınızla silah yükseltmelerini oynayın

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sabit hatalar; Geliştirilmiş oyun performansı.

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok sayıda taş ve madeni para;
MOD MENÜSÜ: hangisinde Tüm tankları açabilirsiniz. (modun düzgün çalışması için, önce olası tüm tankları madeni para karşılığında satın almalı ve ardından bu öğeyi değiştirmelisiniz – Premium tankları yükseltemezsiniz! 🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu