Hileli Apk

Tank Stars v1.6.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir‘nda, Android oyuncuları inanılmaz güçlere sahip inanılmaz tankların kontrolünü ele geçirebileceğiniz heyecan verici hesaplanmış arcade tank atış oyununun tadını çıkarma şansına sahip olacak. Birçok yuvarlak tank savaşında rakiplerinizle savaşmaya çalışırken oyunda birçok seviyeyle yüzleşmeklerden çekinmeyin. Toplarınız için doğru açıyı seçtiğinizden ve inanılmaz mermi mermilerinizi patlamalar ve benzersiz efektlerle serbest bıraktığınızdan emin olun. HP ölçüm cihazınızı düşürerek rakiplerinizi 700’inizi 800 metreden alıp, kazanmak için atışlarınızla uçurumdan aşağı uçurun.

Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir Her zaman seçebileceğiniz ve tam olarak kullanabileceğiniz çeşitli farklı silahlarla oyunun tadını çıkarın. Mevcut tanklarınızdan ve silahlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için birçok özel yükseltmenin kilidini açın. Her biri kendine özgü bir oyun deneyimi sunan oyunun benzersiz seviyelerine çeşitli taktikler ve yaklaşımlar geliştirin. Arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla heyecan verici çevrimiçi oyunların tadını çıkarmayı unutmayın. Tüm bunlar inanılmaz oyun içi deneyimlerin tadını çıkarmanıza izin vermelidir.

Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir Yeni başlayanlar için, Tank Yıldızları’ndaki Android oyuncuları, oyunun sezgisel ve uygun fiyatlı kontrolleri sayesinde arcade tank eylemlerinin inanılmaz oynanışlarına hemen katılabilirler. Tankınızı kontrol etmek, toplarınızı nişan almak ve rakiplerinizi alt etmek için mükemmel atışları vurmak için çekinmeyin. Sezgisel kontroller ve kılavuzlar, oyuna hızlı bir şekilde dahil almanızı ve uygun fiyatlı özelliklerinden yararlanmanızı sağlayacaktır.

Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir
Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir
Tank Stars PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut :

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu