Hileli Apk

Talking Tom Hero Dash v3.7.1.3868 [Elmas Hileli] Mod Apk

Talking Tom Hero Dash apk mod sonsuz para, kedi Tom ve arkadaşlarının bir rakun çetesiyle savaşmasına yardım edeceğiniz mükemmel bir koşucunun devamıdır. Karakterlerin her biri, dayanıklılık yarışlarında yardımcı olabilecek benzersiz becerilere sahiptir. Yarış sırasında oyuncunun jeton toplaması, engellerden kaçınması ve kötü rakunlara karşı savaşması gerekir.

Asıl amaç, rakunların lideri tarafından kaçırılan kedi Angela’yı serbest bırakmaktır. Oynanış ve yönetim bu projelerde standarttır, dolayısıyla herkes bu yönlerle hızlı bir şekilde başa çıkabilir. Yarış sırasında inanılmaz numaralar yapabilir ve kahramanlarınızın yeteneklerini kullanabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Çatıdan çatıya atlayın, vinç kullanın ve ayrıca düzinelerce renkli yeri ziyaret edin. Rakunların zararlı olduğunu unutmayın, geri yüklemeniz gereken dünyayı kirletirler. Yeni dünyaları keşfedin, jeton kazanın, güçlendiricileri yükseltin ve harika başarılara ve ödüllere erişimin kilidini açın.

Yarış sırasında inanılmaz hareketler yapabilir ve kahramanlarınızın yeteneklerini kullanabilirsiniz. Çatıdan çatıya atlayın, vinçleri kullanın ve düzinelerce renkli mekanı ziyaret edin. Rakunların zararlı olduğunu, yeniden inşa etmeniz gereken dünyayı kirlettiklerini unutmayın. Yeni dünyaları keşfedin, jeton kazanın, güçlendiricileri yükseltin ve harika başarıların ve ödüllerin kilidini açın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve küçük oyun iyileştirmeleri.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Madeni paralar azalmak yerine artar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu