Hileli Apk

Talking Tom Gold Run v6.2.0.2069 [Elmas Hileli] Mod Apk

ana karakterlerimiz Talking tom gold sonsuz parayı çalıştırır ve Angela, hırsızlar tarafından çalındı. Adaleti yeniden sağlamak için acilen tüm altını iade etmeniz gerekiyor! Altın külçeleri ve ikramiyeleri toplarken olabildiğince uzağa ve mümkün olduğu kadar uzun süre koşun.

Evinizi geri alın ve tuzaklarla karşılaşmaktan kaçının! Bire bir oyun, ünlü koşucunun oynanışını kopyalar metro sörfçüleri Android için , ancak bu, kendi tarzına sahip olmadığı anlamına gelmez – uygulama, inanılmaz derecede parlak grafiklere, tanıdık karakterlere ve hayal gücünüzü serbest bırakacak birçok fırsata sahiptir.

    Konuşan Tom: Altına Hücum'un ekran görüntüsü

ROY RAKOON’U YAKALAYIN
Roy Rakoon çalıntı altınla kaçıyor! Rakoonz için çalışıyor ve onlar tüm dünyadaki TÜM altını çalmaya çalışıyorlar. Sen ve Tom, Roy’u yakalamalı, kamyonunu devirmeli ve altını geri almalısınız.

HEYECAN VERİCİ BİR AVDA KATIL
Roy’u kovalarken arabalardan, kamyonlardan ve barikatlardan kaçarken sokaklarda koşun ve zıplayın. Bu destansı yarışta otoyollarda, hava yollarında ve tünellerde Tom’la birlikte ilerlerken engellere ve trafiğe dikkat edin.

    Konuşan Tom: Altına Hücum'un ekran görüntüsü

Neler Yeni !

YABAN BATI Vahşi batı yolculuğuna çıkın! Temalı kıyafetler ve ödüllerle özel etkinlikler bulun!

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para birimleri düşmek yerine yükselir; Reklamlar devre dışı bırakıldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu