Hileli Apk

Survivalcraft 2 v2.3.10.3 [Imortal] Mod Apk

Survivalcraft 2’nin kilidi açıldı Minecraft tarzını seven zayıf oyuncular için çok da tuhaf olmayan bir oyun. Belki oyunu bir önceki sürümde deneyimleyen oyuncular da bu oyunu bağımlılık yapan bir hayatta kalma oyunu olarak göreceklerdir. Oyuncuların daha yeni hayatta kalma seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olmak için.

ONLAR Survivalcraft 2 mod apk daha sonraki bir sürümde yayınlanmaya devam edecek ve oyuncuların eğlenmesi için birçok yeni ve geliştirilmiş seviye var. Bunun büyülü imparatorluğun oyun alanı olduğunu söyleyebilirsin. Kareler ve oyuncuların daha ilginç zorluklara katılması için. Oyun, klasik ve çekici grafiklerle sihirli kareler dünyasını açar.

Sihirli blok hayatta kalma oyunu

Survivalcraft 2, Minecraft tarzına dayanan oldukça ünlü bir sanal alan oyunu olarak kabul edilir ve oyun, oyuncuların birlikte keşfetmesi için birçok çekici seviyeye sahiptir. Oyuncular Survivalcraft 1’i zaten deneyimlemiş olsalar da, bu yeni sürümde oyuncular daha özel Magic Square Survival mücadelelerinde yer alma fırsatına sahipler.

Eğlenceli ve çeşitli oyun

Genel olarak oyunun bağlamı, gündüzden geceye, yazdan kışa, farklı hava koşullarıyla çok farklıdır. Oyuncular soğuk kış gecelerinde hayatta kalabilmek için barınaklar inşa etmelidir. Esasen oyun, oyuncuyu derinliklerde kaybolmuş ama çıkış yolunu bilmeyen ve hayatını kurtarmak için tek başına hayatta kalması gereken bir karaktere dönüştürüyor.

Temel Özellikler Oyunculara heyecan verici bir hayatta kalma mücadelesi sunan Minecraft tarzı sandbox hayatta kalma oyunu. Oyun, oyuncuların birçok farklı türde silah yaratmasına olanak tanır. Gerçekçi vahşi yaşamı yeniden yaratın ve ilkel araçlar yapın. Mağaraları, ormanları ve birleştirilmiş çeşitli yeni özellikleri keşfedin. Daha basit zırh, araçlar ve silahlar eklendi

Tonlarca sihirli blokla sanal bir dünyada kendinizi kaybedin

Diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi, oyuncular tanıdık bir hikayeyi takip edecek. Arsa durumuna gelince, oyuncu kendini sonsuz bir kübik dünyada ıssız bir kumsalda bulur. Artık oyuncular bu kıyıda hayatta kalabilmek için tüm zorlukları tek başlarına aşmak zorunda. Ayrıca oyuncular, olumsuz hava koşullarında saldırılardan kaçınmak için 40’tan fazla farklı öğe oluşturabilir ve birleştirebilirler. Aslında, oyuncular kendilerine rahat bir yaşam kurmak için tüm eylemleri kendileri yapmalıdır.

Çorak araziden yeni bir imparatorluk inşa et

Survivalcraft 2’nin deveye binmekten hayvanları tehlikelerden korumaya kadar gündelik hayatı oldukça gerçekçi bir şekilde yeniden yarattığı söylenebilir. Ek olarak, hayatta kalma görevleriyle ilgili oyunda, oyuncular yalnızca temel aletler yapmakla kalmaz, aynı zamanda elektrikli aletler yapmak gibi daha yüksek işler de yapabilirler. Dürüst olmak gerekirse, oyun her zaman oyuncuları nasıl şaşırtacağını bilir.

Alet, silah ve elektronik cihazların imalatı

Survivalcraft 2, yukarıdaki özelliklere ek olarak, oyuncuların birçok yeni zırh seti ile birçok farklı türde silah üretmesine de olanak tanır. Genel olarak, bu oyundaki yaşam, önceki sürümde olduğu gibi, sıradan insanlar için genellikle sizi evleri ve binaları ormanda ve yüksek dağlarda gizlenen tehlikelerden korumaya zorlayan vahşi doğa ile ilişkilendirilir.

Neler Yeni !

Yeni ve daha hızlı ses motoru Oyunun eski sürümlerinde oluşturulan dünyalardaki “Macera Yeniden Başlatma” işlevi düzeltildi. Sabit klavye ve fare desteği

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: oyunda ölümsüzlük

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Jurassic World Alive v2.20.30 Apk Modu [Energia Infinita]

KIM KARDASHIAN HOLLYWOOD v13.6.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Angry Birds Transformers v2.20.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu