Hileli Apk

Survival on Raft Crafting in the Ocean v338 [Elmas Hileli] Mod Apk

Raft Crafting in the Ocean apk mod sonsuz para üzerinde hayatta kalma sonsuz bir su genişliğinin ortasında bir sal üzerinde bir hayatta kalma oyunudur. Kahraman, uçak kazasından mucizevi bir şekilde kurtuldu ve şimdi açlıktan ya da kana susamış bir köpekbalığının dişlerinden ölmemek için her türlü çabayı göstermesi gerekiyor.

Farklı türden ıvır zıvırları toplamalı, değerli malzemeleri toplamalı, zanaat yapmalı ve inşa etmeli, geliştirmeli ve genişletmeli, gelecek planları hakkında düşünmeli ve bunları başarıyla ve tereddüt etmeden uygulamaya çalışmalısınız. Zor ve riskli koşullarda aksiyon sevenler kesinlikle bu eğlencenin olanaklarını kullanmaya çalışmalıdır. Unutmayın ki tek tehlike susuzluk ve açlık değildir. Köpekbalığı saldırısının hayatta kalma planlarınızı mahvetmediğinden emin olun!

ekran görüntüsü

Raft hayatta kalma simülatörü sizi okyanusun ortasında destansı bir maceraya çıkarıyor! Sınırsız ufkun çok ötesinde insanlık ve medeniyet. Oyunun ana amacı, mümkün olduğunca fazla yaşama direnmektir ve bunun için zanaat yapmanız ve inşa etmeniz gerekir.

Kaynakları toplayın, salı yükseltin ve doğrudan salın üzerine bir sığınak inşa edin. Tek tehlikenin susuzluk ve açlık olmadığını unutmayın. Köpekbalığı saldırısının hayatta kalma planlarınızı mahvetmediğinden emin olun!

ekran görüntüsü

Korkunç bir uçak kazası, biri hariç tüm yolcuların ve mürettebatın hayatına mal oldu. Hayatta kalan birisin ve artık medeniyetin dışındasın. Okyanusun etrafında, sıcak güneş ve aç köpekbalığı. Neredeyse umutsuz bir durum ve büyük bir ölüm şansı, adrenalinin kanınıza fışkırmasına neden olur. Tek bir şeye sahipsin – hayatta kalma yeteneği.

Survival on Raft mod apk’nın Özellikleri: Survival Simulator Crafting tarifini keşfedin! Arkadaşlarla oynamak için! Adaları keşfedin! Kaynakları alın! Tamir et ve inşa et! Raft Yaratıcı!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

▸ Adalarda yeni kaynaklar – kömür, taş ve farklı cevher türleri ▸ Artık binaları yok etmeden hareket ettirebilirsiniz ▸ Poz ve çevre seçenekleriyle fotoğraf modu ▸ Yeni binalar – dökümhane, daha iyileştirilmiş ve daha fazlası ▸ Terk edilmiş feribotları geçmek ▸ Her birinde kıyafetleri boyamak renk ▸ Eski bitkileri yeniden dengeleyin ▸ Birkaç hata düzeltildi

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada ücretsiz gerçek para satın alımları;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Law Empire Tycoon v2.4.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Dragon City v22.3.2 Apk Modu [Mod Menu / One Hit]

Dragon Paradise v1.7.24 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu