Hileli Apk

Super Estilista Guru de Moda e Estilo v2.8.00 [Elmas Hileli] Mod Apk

Süper Stilist Giydirme ve Stil Moda Gurusu apk modunun tüm kilidi açıldı Gerçek bir stilist olun Moda, stil ve kıyafet alışverişinin tüm hayranları için ideal. Crazy Labs, oyunculara acemi stilist oldukları mükemmel ve yüksek kaliteli bir rol yapma projesi sunuyor. Çok çeşitli özellik ve öğeler, nesneler ve nesneler, oyun kenarları, oyunu segmentinin en iyilerinden biri yapar.

İstek ve siparişlerini yerine getirmek için tanınmış ve popüler müşterilerden oluşan bir koleksiyon oluşturmak için kendinize bir isim yapmak gerekir. Bu sayede kazanabilir ve tüm moda dünyasına kendinizi ilan edebilirsiniz. içinde Süper Stilist Moda ve Stil Gurusu Sonsuz Para Ayrıca her zaman diğerlerinden önde olmak için en son trendleri ve trendleri takip etmelisiniz. Müşterileriniz için mükemmel görünümler yaratın. Fotoğrafını çekmek ve yeteneğini dünyaya göstermek için VIP etkinliklerinde onunla tanışın.

ekran görüntüsü

Süper stilist olarak inanılmaz zevkinle para kazanabileceğini keşfettin! Artık umursayan herkes seninle konuşmak isteyecek çünkü sen stilin ne olduğunu bilen kızsın. Müşterileriniz için mükemmel görünümler yaratın. Fotoğrafını çekmek ve yeteneğini dünyaya göstermek için VIP etkinliklerinde onunla tanışın.

Özellikler:

> Bu moda oyununda moda ve stil satan bir dükkan aç ve harika müşteriler kazan. > Randevu gecelerinden kırmızı halıya kadar belirli etkinliklerde gösteriş yapabilmeleri için müşterilerini harika bir şekilde giydir. > Giysi satın almak ve ürünlerinizi müşterilerinize satarak kar elde etmek için stilist banka hesabınızı kullanın. > Doğru kıyafetleri ve koleksiyonu seçmek için müşterilerinizin neye ihtiyacı olduğuna dikkat edin. > Puanlarınız ne kadar iyiyse, o kadar çok koleksiyonun kilidini açarsınız. > Doğru aksesuarlar ve harika ayakkabılar olmadan hiçbir kız tamamlanmış sayılmaz. > Müşterilerinizin hizmetinizi arkadaşlarına tavsiye etmesini istiyorsanız, onları tepeden tırnağa muhteşem göstermeniz gerekir! Asla unutamayacakları saç stillerini seçin. > Rakiplerinizi ve düşmanlarınızı kıskandırmak için müşterilerinizi icat edin. > Müşterilerinize önemli etkinliklerde eşlik edin ve InstaStyle’ınız için harika fotoğraflar çekin. Fotoğraflarda etiketlenin! Moda hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

ekran görüntüsü

Kasabada yeni bir yıldız stilist var ve o sensin! Bu moda oyununda haberler herkesin ağzında. Giderek daha fazla müşteri çekmek için tarzınızın ve makyajınızın birinci sınıf olduğundan emin olun. Görüldü! Bu moda oyununda moda ve makyaj becerilerinizi göstermek için müşterilerinizle şimdiye kadarki en şık etkinliklere katılın ve InstaStyle’ınız için fotoğraflar çekin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni Moda Turu Etkinliği!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Aktivasyon seçeneği ile mod menüsü sonsuz para🇧🇷 Sonsuz enerji.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu