Hileli Apk

Stumble Guys v0.44.2 [Mod Menu / Kilitsiz] Mod Apk

Stumble Guys apk sonsuz para hayatta kalmanız ve ayakta kalan son kişi olmanız gereken bir eleme oyunudur. Oyun fizik üzerine kuruludur ve platformdan düşmemeye dikkat etmelisiniz. Yol boyunca dönen testereler, sallanan çekiçler ve hareketli platformlar gibi birçok engel var.

Hack Stumble Guys sonsuz para ve değerli taşlar 2023 mediafire’ı indirin

Kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey Hack for Stumble Guys Infinity Gems 2022 ve eksantrik ve olağandışı engellerle dolu bir parkurun üstesinden gelmek, rakiplerinizi uçuruma atmaya çalışmak veya onları ortadan kaldırmanın başka bir yolunu bulmak ve amansızca bitiş çizgisine yürümek. Stumble Guys mod menüsünde, her biri sizi uçuruma itmeye çalışırken rakiplerinizin eylemlerini izlemek önemlidir.

ekran görüntüsü

çok oyunculu oyun

Bu oyun aksiyon dolu ve her oyuna yaklaşık 32 oyuncu katılıyor. Oyun, platformdaki tüm oyuncularla başlar ve amaç, dinamik engellerden kaçınmak ve hayatta kalan son kişi olmaktır. Kolay gibi görünse de saniyeler ve refleksler gerektirir. Engeller sürekli değişiyor ve her zaman tetikte olmalısınız.

Farklı engel türleri

Engellerin öngörülemezliği bu oyunu çok zorlu ve eğlenceli kılıyor. Bundan sonra ne olacağını asla bilemezsiniz ve bu sizi her zaman tetikte tutar. Engeller zor ama imkansız olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Her zaman tetikte olmanızı talep ediyorlar çünkü küçük bir hata size pahalıya mal olabilir.

Engellerden bazıları size doğru yuvarlanan toplar, ortadan ikiye kesebileceğiniz testereler ve hareketli platformlardır. Ana şey, her zaman çevrenizden haberdar olmak ve hızlı tepki vermeye hazır olmaktır.

Özelleştirilebilir karakterlerin kilidi açıldı

Stumble Guys’ın tümü kilidi açılmış, farklı şapkalar ve kıyafetler giymiş farklı görünümlere sahip sevimli karakterler içerir. Patron sizsiniz ve karakterinizin nasıl görüneceğine siz karar verirsiniz. Kalabalıktan sıyrılmalarını sağlamak için karakterinizin rengini de değiştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı şapka ve kıyafet var, böylece her zaman tarzınıza uygun bir şeyler bulabilirsiniz.

ekran görüntüsü

sonsuz eğlence

Canınız sıkıldığında ve bir şeyler aradığınızda her zaman bu oyunu indirebilir ve eğlenebilirsiniz. Bu, sırada beklerken veya toplu taşıma araçlarını kullanırken kullanışlıdır. Sonsuz eğlence sunar ve saatlerce oynayabilirsiniz. Artı, stresi ve gerilimi azaltmak için harika bir yoldur.

Ayağa kalkıp tekrar denemeye devam edin.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyun oldukça zordur. Defalarca düşeceksin ama asla pes etmemelisin. Her düştüğünüzde, gelecekteki oyunlarda size yardımcı olacak yeni bir şey öğrenirsiniz. Sadece oyunu yeniden başlatın ve bir dahaki sefere daha iyisini yapmaya çalışın. Bu oyunda birçok seviye var ve her biri bir öncekinden daha zor görevler sunuyor. Engeller seviyeden seviyeye farklıdır, bu yüzden asla sıkılmayacaksınız.

Stumble Guys Sonsuz Taşlar 2023 Hakkında

Bu değiştirilmiş sürüm, oyunun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olacak daha fazla özelliğe sahiptir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir: Değiştirilmiş sürüm, sınırsız oyun içi para birimi sunar. Bu para ile karakteriniz için farklı kıyafetler ve şapkalar satın alabilirsiniz. Bu mod, çeşitli dış görünümlere ve ifadelere erişmenizi sağlar. Karakterinizin görünümünü özelleştirmek için bunları kullanabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni görünümler – Yeni ayak sesleri ve ifadeler – Hata düzeltmeleri ve küçük iyileştirmeler

Android 5.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Kaplamaların kilidi açıldı; – kilidi açılmış ifadeler; – Kilidi açılmış animasyonlar; – Özel ad; – ana oda; – hız hilesi; – Süper Zıplama; VE DAHA FAZLASI….

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Savaş Makineleri v7.6.1 Apk Modu [Radar Hack]

Poppy Playtime Bölüm 1 v1.0.7 Apk Tamamlandı

Crossy Road v4.10.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu