Hileli Apk

Storyngton Hall v73.2.0 [Para Hilesi] Mod Apk

Storyngton Hall apk modu sonsuz para Beylerin yaşadığı, hanımların muhteşem elbiseler giydiği ve asil beylerin çok odalı güzel konaklarda yaşadığı muhteşem bir zamanda kendinizi bulacaksınız. Şimdiye kadarki en büyük baloya ev sahipliği yapın, onur konuklarını davet edin ve enfes zevkinizle herkesi şaşırtın.

Ve bunun için çok çalışmanız, kocaman evini hazırlamanız, tatil için dekore etmeniz, davetiye göndermeniz, şık bir elbise seçmeniz ve çok daha fazlası gerekiyor. Storynington Hall Sonsuz Yıldızlar Kanıtlanmış üç oyunculu oyun mekaniğini kullanarak bulmacaları çözerek çözebileceğiniz birçok ilginç görev sizin için hazırlandı.

ekran görüntüsü

Oyun sizi romantik bir olay örgüsü, inanılmaz sırlar ve ana karakterin mülkünü ve ailesini gizleyen bilmecelerin yanı sıra ilginç bulmacalarla memnun edecek. Oyunun konusuna göre, kahramanın ailesi metropolden doğrudan aile evine taşınır. Maalesef içler acısı bir durumda.

Onu restore etmek ve eski görünümüne geri getirmek için çok çaba harcamanız gerekiyor. Aynı zamanda zarif beyler ve hanımların buluşma yeri haline gelecek olan baloyu da unutmamak gerekiyor. Belki de kahramanın sevgilisiyle tanışması bunun üzerinedir.

ekran görüntüsü

Oyun sonunda bu türdeki oyunlar için standart haline geldi. Her seviyenin belirli bir görevi yerine getirmesi gerekir ve bunun için çok renkli öğeleri üç veya daha fazla parçadan oluşan sıralar halinde gruplandırarak değiştirmeniz gerekir. Seviyeleri tamamlamak ve görevleri tamamlamak, oyuncuyu cepheyi onarmak, mobilya satın almak ve çeşitli eylemleri gerçekleştirmek için gerekli olan yıldızlarla ödüllendirir.

İlk seviyeleri geçmek çok kolay olacak, bu yüzden hamleleri düşünmeli, bonusları akıllıca kullanmalı ve sınırlamaları unutmamalısınız. Kazanılan jetonlar ayrıca bonuslar, güçlendiriciler ve dekoratif öğeler satın almak için harcanabilir. Güzel grafikler, birkaç düzine seviye, ilginç bir şekilde gelişen olay örgüsü ve tanıdık oyun mekaniği sıkılmanıza izin vermeyecek.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Oyuna yeni seviyeler ve yeni etkinlikler eklendi.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yıldızlar kullanıldığında harcanmaz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu