Hileli Apk

Stickman Shinobi Ninja Fighting v3.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

içinde Çöp Adam shinobi ninja sonsuz parayla savaşır Hızlı ve ölümcül rakiplerle heyecan verici bire bir savaşlar bulacaksınız. Burada, onları kontrol edebileceğiniz ve her türlü rakibi yok etmelerine yardımcı olabileceğiniz popüler mangadan favori karakterlerinizi bulacaksınız.

Toplamda 300’den fazla zengin oyun seviyesi ve 10 benzersiz konum sizler için hazırlandı. Başlamak için yalnızca bir başlangıç ​​karakteriniz olacak, ancak oyunda ilerledikçe daha fazlasının kilidini açabileceksiniz.

ekran görüntüsü

Tehlikeli rakiplere karşı savaşın ve ölümcül patron dövüşleri sizi bekliyor Çöp Adam Shinobi Ninja Dövüş Hileli apkTepki hızınızın, dikkatinizin ve doğruluğunuzun gerçek bir testi haline gelen . Her karakter için özel ses efektleri ve benzersiz saldırılar hazırlanır, bu da zaten heyecan verici oynanışı çeşitlendirmeye yardımcı olur.

Tüm seviyeler 10 haritaya bölünmüştür, her seviyenin sonunda patronu yok etmeniz gerekir. Farklı Stick Shinobi konumlarında çöp adam ninja efsanelerini, dövüş sanatlarını, en iyi becerileri ve sürekli bire bir savaşları keşfedin!

ekran görüntüsü

Daha güçlü, daha hızlı, daha ölümcül ol ve tehlikeli kötü adamlarla yüzleş! En sevdiğiniz manga karakterleriyle savaşa katılın ve anime boyunca shinobi savaşlarına katılın. Stick Shinobi, sizin ve savaşçılarınızın aşağıdan yukarıya farklı seviyelerde katıldığı birden fazla savaş aşamasına sahiptir.

Stickman Shinobi mod apk Özellikler: Bazı ana savaşçıların gençliklerini yeniden yaşadığı karakter başlangıç ​​paketi. 10 harita, kolaydan zora 300 seviye, 30 patron. Oh evet, patronlar da sonradan daha tehlikeli! Ödüllerle birlikte daha fazla güç artışı dahil! Suikast becerilerine sahip ölümcül ninjalar arasında yoğun savaşlar. Skor ne kadar yüksek olursa, her seviyeden sonra ödüller o kadar iyi olur.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Oyun Performansı Optimizasyonu Bazı küçük hatalar düzeltildi

Android 6.0 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın alma (Google hizmetleri için internet ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var).

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu