Hileli Apk

Stickman Rope Hero v4.1.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Çöp Adam Halat Kahraman apk mod sonsuz para türünün efsanevi oyunlarının en iyi özelliklerini miras almış, inanılmaz derecede eğlenceli, eğlendirici ve maceralı bir 3D üçüncü şahıs oyunudur. İçinde Çöp Adam halat kahramanı 2, özgür olmanın ve sınırsız güce sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu tam olarak deneyimleyebilirsiniz! Kahramanını veya kötü adamını bekleyen genişleyen bir metropole hoş geldiniz? Seçimini yap ve tadını çıkar.

Çöp adam halat kahramanı modern görsel özel efektler, öğrenmesi kolay kontroller, gerçekçi fizik, kahramanınız için zengin bir silah ve beceri cephaneliği ve en eşsiz araçlarla yüksek kaliteli 3D grafiklerle sizi memnun edecek. Şehri keşfedin, polisle savaşın ya da sadece savaşın ya da tamamen açık bir dünyada sınırsız özgürlüğün tadını çıkarın.

ekran görüntüsü

Kasabaya uğursuz klonlar geldi, bu yüzden sadece çöp adam olacak bir süper kahraman kasabayı yaklaşan tehditten kurtarabilir. Kahramanınız geniş bir alanda özgürce hareket edebilir, araba çalabilir ve çeşitli nesnelere ateş edebilir.

Ayrıca, kahramanınızın özel bir gizli silahı veya daha doğrusu arabalar gibi çeşitli nesneleri ustaca almanızı sağlayan bir kancası olduğunu da belirtmekte fayda var. Bu oyundaki görevler haritada özel bir işaretleyici ile işaretlenmiştir.

ekran görüntüsü

Optimize edilmiş grafikler, zayıf bir cihazda bile oynamanıza izin verir. Kalite ayarları, oyunu cihazınıza bağlı olarak minimum veya maksimum gereksinimlerle çalıştırmanıza izin verir. Kullanışlı kontroller, kendinizi oyun dünyasına daha iyi kaptırmanızı ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.

Kullanışlı bir ipucu ve ders sistemi, şu veya bu mekaniğin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanıza olanak sağlayacaktır. Oyun başarıları, kahramanınızın ihtiyacınız olan her şeyi pompalamasına yardımcı olacaktır. Başarılar için ödüller kazanın ve küçük adamınızın becerilerini geliştirin. Her seviyede çöp figürünüz güçleniyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Verim iyileştirmesi

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

İlginizi çekebilir: Otobüs Simülatörü 2023 v1.4.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Farming PRO 3 v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Vampir Hayatta Kalanlar v1.4.103 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu