Hileli Apk

Stickman Party v2.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Çöp Adam Partisi apk mod sonsuz para mini oyunları seven ve aynı zamanda arkadaşlarıyla yarışmak ve oynamak isteyen aşıklar içindir. Ancak buna oyun demek doğru olmaz çünkü bu, bir tavuğu yakalayıp bir tankı vurmanız ve hatta buzlu pistlerin üzerinden geçmeniz gereken farklı oyunların eksiksiz bir koleksiyonudur.

İçinde Çöp Adam Partisi 1 2 3 4 Oyunculu Ücretsiz Oyunlar, her zaman bir rekabet ruhu vardır ve tek ihtiyacınız olan, size meydan okumaya istekli birkaç arkadaştır. Bir grupta toplanın, bir mini oyun seçin ve haritada belirlenen görevleri tamamlayarak birbirinize karşı yarışın. Burada birçok görev var ve sistem puanları otomatik olarak hesaplıyor.

ekran görüntüsü

Maratonda tüm oyunları dönüşümlü olarak oynayabilirsiniz ve her galibiyet için puan hesaplanır. Oyunun sonunda en çok ilk sırayı alan kişi kazanır. Arkadaşlarınızla veya botlarla savaşın ve onlara meydan okuyarak dünyanın dört bir yanında rakipler bulun!

özellikleri Çöp Adam Partisi şık APK:

Farklı mini oyunlarda arkadaşlarınızla savaşın ve puan için yarışın. Bu oyunların birçoğu sizi bekliyor: zamana karşı yarış, tank savaşları, futbol, ​​mikro araba yarışları, çiçek boyama ve gemi atışları. Zorluklardan birini seçin veya gerçek bir maraton düzenleyin.

ekran görüntüsü

toplama oyunlarının bir parçası Parti çöp adam sınırsız para benzersiz kurallara sahip, ancak mobil cihazlarda ünlü hitlerin yeniden yapımları da var. Elbette çılgın göreve uyarlanmışlar, bu nedenle bir, iki, üç ve dört oyuncuyu tek ekranda oynamak uygun olacaktır. Örneğin:

Çöp Adam 1, 2, 3, 4 Oyunculu Tank Çok Oyunculu Çöp Adam Futbol (Futbol) Mikro Araba Ralli Yarış Çöp Adam Hesaplaşma Topu Zıpla Renkleri Boya

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Bayrak efektleri eklendi – Bulut kaydetme eklendi – Kontrol ayarı eklendi – Oyun ayarlarında dil seçimi – “Pizza Time” oyunu için yeni harita – “Rockfall” oyunu için yeni harita – “Rocket Battle” oyunu için yeni harita – Yeni araba “Noel Baba’nın Kızağı” – Kalp puanlama hatası düzeltildi – Geliştirilmiş oyun performansı

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Archero v4.7.1 Apk Modu [God Mode]

BEYBLADE BURST v10.5.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Canım çiftliğim v1.4 [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu