Hileli Apk

Stickman Legends Shadow Wars v3.0.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Çöp Adam Efsaneleri Gölge Savaşları hileli apk klasik bir yatay aksiyon koşucusudur. Oyunun konusu da bize yeni bir şey sunmadı, eski kötülüğün güçleri özgürlükten kaçtı ve şimdi yeryüzünde zalimler ve insanlık zaten tüm umudunu yitirdi, ancak oyun dünyasının kuzey doğusunda bir tüm hayatlarını bu tür olaylara hazırlayan savaşlar köyü ve Shido adında genç ama deneyimli bir savaşçı.

Kötülüğe karşı savaş, oynaman gereken bu kahramanın rolü. mekaniği Çöp Adam efsaneleri gölge savaşları sonsuz para ayrıca zaten bilinen bir model üzerine inşa edilmiştir. Ancak geliştiriciler, çok sayıda kılıç, bir geliştirme sistemi ve çok daha fazlasını ekleyerek oyunu mümkün olduğunca çeşitlendirmeye çalıştı.

    Stickman Legends: Shadow Wars ekran görüntüsü

Oyun, RPG ve nişancı eylemini mükemmel bir şekilde birleştirir. Burada kullanıcı kendini tam bir silah kaynağına sahip eşsiz bir macera dünyasında bulur. Yani farklı canavarlarla veya güçlü düşmanlarla karşılaştığınızda kılıç veya tabanca kullanabilirsiniz. Çeşitli silahlarla farklı rakiplere karşı savaşıyorsunuz.

İlginç ve inanılmaz derecede güzel bir fantezi dünyasını keşfederken ve düşmanlarla savaşırken, bunun için bir ok, bir yay ve bir tabanca kullanarak atış becerilerinizi aynı anda kullanabilirsiniz. Ayrıca, her savaş kendi yolunda benzersiz olacaktır.

Önerilen görevlerin her birinde, kullanıcı karanlığın dünyasını fethetme sürecinde bir savaşçı rolünü oynuyor. Kullanıcının oynaması gereken ana karaktere Shido denir. Bu, dünyayı en eski kötülükten kurtarması gereken oldukça genç ama zaten deneyimli bir savaşçı.

    Stickman Legends: Shadow Wars ekran görüntüsü

Oynanış Kaynakları

Çubuk Şekil Efsaneleri çarpıcı grafikleri ve basit kontrolleri ile etkileyicidir. Bu oyun size seviyeyi kademeli olarak artırma ve kahramanı geliştirme fırsatı verir. Harika ses efektlerine ve harika grafiklere sahiptir.

Yüksek puan tablosu, tüm aksiyon oyunlarında bulunan küreselliği ile etkileyicidir. Oyunda önemli noktalar karakter seviyesi, saldırı, savunma ve sağlık gibi göstergelerdir, bu yüzden kullanıcının bunları arttırmak için çok fazla zamana ve kaynağa ihtiyacı olacaktır.

    Stickman Legends: Shadow Wars ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Oyunu optimize edin ve dengeleyin – Bazı küçük hataları düzeltin

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın alma;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu