Hileli Apk

Stick War Legacy v2022.1.46 [Elmas Hileli] Mod Apk

Stick War: Legacy apk mod sonsuz para büyük bir ordunun kontrolünü ele geçirmeniz ve onun sayesinde tüm bölgeyi fethetmeniz gereken bir strateji oyunu. Bu oyunda boyalı adamlardan oluşan orduya komuta ediyorsunuz. Ana göreviniz, rakiplerinizin bölgelerine saldırmak ve düşmanlarınıza kazanma şansı vermeden onları fethetmektir.

Bölgeleriniz her taraftan agresif komşularla çevrilidir, bu yüzden cesur olun ve rakiplerin saldırmasını beklemeden önce saldırın. Ordunuzu kılıçlılar, okçular, cirit atıcılar ve diğerleri gibi farklı savaş birimlerinden oluşturun. Değerli kaynaklar edinin ve ordunuzu güçlendirmenize yardımcı olacak yeni teknolojiler öğrenin.

    Stick War: Legacy: Ekran Görüntüsü

İkincisi, altınla birlikte gerekli binaların inşasına, birliklerin satın alınmasına ve ordu ihtiyaçlarına giren kaynakların çıkarılması için gereklidir. Ayrıca oyunda bizim tarafımızdan saldırıya uğramayan ancak düzenli olarak kampımıza saldıran birçok yerli var.

Farklı görevler özel ilgiyi hak ediyor, bu da Stick War: Legacy oyununu daha çeşitli kılıyor. Örnek olarak gün batımına kadar savunmayı tutma, önce yerleşim yerine saldırma, düşmanın ana heykelini yok etme vb. görevler verebilirsiniz.

    Stick War: Legacy: Ekran Görüntüsü

Oyunun özellikleri, gerekli işlev tuşlarının varlığını belirledi. Savunma, siper, saldırı ve sürecin optimizasyonu için butonlarımız var.

Oyunun üç zorluk seviyesi vardır: Normal; Karmaşık; İnanılmaz.

Seçilen zorluk seviyesinden (AI becerileri) bağımsız olarak, Stick War: Legacy’nin oynanışı değişmeden kalır. Görevleri tamamlamak ve mevcut orduyu kontrol etmek gerekiyor. Zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar az çöp figürün olur ve onları yükseltmek için oyun içi para kazanmak o kadar zor olur.

    Stick War: Legacy: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni ve güncellenmiş görevler!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Pırlantasız da alışveriş yapabilirsiniz;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu