Hileli Apk

Stick War: Legacy v2022.1.9 PARA ve Elmas Hileli İndir

Stick War: Legacy PARA ve Elmas Hileli İndir oynayarak birçok güçlü imparatorluk da dahil olmak üzere Ölü Dünya’ya ulaşacaksınız. Her ülkenin kendine özgü bir kültürü vardır ve onlar için silahlara ölümcül bir kültür olarak tapulur. Hepsi senin kral olduğun ülkeyi işgal etmek üzereler. Yetenekli ve şefkatli bir lider olarak, elbette, barışı her zaman seversiniz. Ancak, ülkenin her zaman tehlikeli bir durumda olduğu bağlamda, düşmandan gelen tüm saldırıları ortadan kaldırmak için güçlü bir askeri güç inşa etmek zorunludur. Buna ek olarak, güçlü bir ordu kurmak için ekonomik kalkınma.

Bir strateji oyunu olarak, bir karakteri kontrol etmek yerine, birçok savaşçı askerle güçlü bir orduya komuta edersiniz. Askerler, kılıç ustaları, büyücüler veya devler de dahil olmak üzere kendi strateji takımınızı kontrol edin ve oluşturun. Düzgün bir şekilde düzenlendiğinde ve silahlarla donatıldığında, büyük bir savaş gücü getirecekler. Buna ek olarak, sihirli tılsımlarla ordunuza kaydolabilirsiniz.

Stick War: Legacy PARA ve Elmas Hileli İndir

Stick War: Legacy’deki her büyük ulus sadece orduda güçlü değil, her şeyden önce güçlü bir ekonomik potansiyele ihtiyaç duyar. Gerçek dünya gibi, dünyanın askeri güçleri de büyük ekonomik kaynaklara veya ordu için büyük bir yatırıma sahiptir. Bu oyun bir istisna değildir. Güçlü bir ordu kurmak için çok fazla altına ihtiyacın var. Bölgenin kaynaklarını keşfedin. Maden yataklarından altın çıkarmak için gece gündüz çalışmaya istekli büyük bir işçi ve madenci gücü vardır. Kaynakları tam olarak kullanmak ve her gün keşfedebileceğiniz altın miktarını optimize etmek için madencileri yükseltmeye dikkat edin.

Stick War: Legacy PARA ve Elmas Hileli İndir
Stick War: Legacy PARA ve Elmas Hileli İndir
İndir Stick War: Legacy Apk Mod sınırsız para
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 96MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu