Hileli Apk

Stay Alive v0.17.0 [Imortal] Mod Apk

Hayatta kal apk mod sonsuz para Sadece vahşi hayvanların değil, misafir ağırlamaktan hoşlanmayan gerçek yerli halkın da yaşadığı adalarda hayatınız için savaşın. Bir zombi istilası dünyasında mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için yaratıcı, düşünceli ve yaratıcı olmanız gereken kıyamet sonrası bir dünyada yüksek kaliteli zorlu bir hayatta kalma simülatörü.

Bilinmeyen bir virüs inanılmaz bir hızla tüm dünyaya yayılıyor ve geriye güvenli bir barınak inşa etmeye, yeni gerçeklere uyum sağlamaya ve hatta yeni bir dünya inşa etmeye başlaması gereken bir avuç hayatta kalan kişi kalıyor. Hayatta kal modu ölümsüzlük İlk başta hayatta kalma arzusundan başka hiçbir şeye sahip olmayan bir kahramanın kontrolünü ele geçirmelisiniz.

ekran görüntüsü

O zaman yerleri keşfetmeli, erzak, cephane, yeni ve güçlü silahlar, giysi ve teçhizat bulmalısınız. Ayrıca bir evin inşaatını da üstleneceksiniz ve bunun için uygun malzemeleri bulmanız önemlidir.

Yine de umutsuzluğa kapılmayın, deneyimli bir korsan olarak keşfedilmemiş adalarda hazine aramak için mutlu bir şekilde dolaşacaksınız. Ve oyuna yalnızca sıradan bir sopayla başlamanız gerekse de, uzun bir yolculuktan sonra silahlar ve doğaçlama araçlar kullanarak hayatta kalarak gerçek bir savaşçı olabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Bir mağarada veya açık havada kendi geçici kampınızı kurun. Becerilerini geliştirerek ve nesne yaratmanın yeni yollarını keşfederek kahramanınızı geliştirin, adalarda yaşayan yerlilere meydan okuyun ve onu öldürmeye çalışın ve vahşi hayvanlarla yaşam mücadelesi verin.

Diğer hazineleri ve kalıntıları aramak için komşu adalara gitmek için bir gemi inşa etmeye çalışın, yolunuza çıkan herkesi bulun ve bu adalardaki tek amacın hayatta kalmak olduğunu unutmayın! Bu nedenle, size saldıran herkes düşmandır!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

• Sorun giderme

Android 6.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Zombiler zarar vermez.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu