Hileli Apk

State of Survival v1.17.50 [Elmas Hileli] Mod Apk

State of Survival mod menüsü zombi virüsünün yayılmasından altı ay sonra geçen kıyamet sonrası bir stratejidir. Kullanıcı, hayatta kalanlar için bir barınak inşa etmek üzere çorak araziye gidecek. Oyuncu, kalelerin alanını genişletmek için kahramanların yeteneklerini kullanmalı ve değerli kaynaklar elde etmek için onları görevlere göndermelidir.

içinde State of Survival sonsuz para Ayrıca ölümsüz ve sinsi yağmacılardan oluşan kalabalıklara karşı savunmalar düzenlemelisiniz. Barınağın başarılı bir şekilde geliştirilmesi, sürekli olarak gelişmenizi ve muhtemelen enfeksiyona karşı bir panzehir bulmanızı sağlayacaktır.

ekran görüntüsü

Tabii ki, çok sayıda inşaat ve iyileştirmeye ek olarak, yeni toprakları inceleyebilecek ve dünya çapında milyonlarca ölüme neden olan korkunç bir hastalığı inceleyebileceksiniz. Hayatta kalanları bulun ve kurtarın, zombi yığınlarıyla çalışın ve savaşın. Arkadaşlarınızla oynayın, yeni tanıdıklar edinin, iletişim kurun ve birlikte hayatta kalanlar için tamamen yeni ve güvenli bir dünya kurmaya çalışın.

State of Survival, KingsGroup Holdings tarafından geliştirilen ve yayınlanan Ücretsiz bir Android Hayatta Kalma Oyunudur. Oyun, oyuncunun kıyamet sonrası bir dünyada sığınağını yaratmasına izin verir. Oyuncuların görevi, sakinlerini savunmak ve kampı genişletmek için malzeme toplamak ve kaynak elde etmek için çeşitli görevlere katılmak.

ekran görüntüsü

State of Survival mod menüsü oyuncuları zombilerle başa çıkmada stratejik ve taktiksel becerilerini uygulamaya ve uygulamaya teşvik eder. Survival State, zombi kıyametinden altı ay sonra gerçekleşir. Bu süre zarfında, gezegenin insanları yeni bir norm olan hayatta kalma normunu benimsedi. Milyonlarca zombi hala toplulukta dolaşırken, Dünyalılar veba ile yaşama fikrine alıştı.

Burada karakteriniz devreye giriyor. Göreviniz, hayatta kalan tüm kişiler için bir sığınak sağlamak ve insan uygarlığının kalıntılarını korumaktır. Zombileri avlamak, erzak toplamak ve diğer tehditleri püskürtmekle görevlendirildiniz. Ayrıca, diğer hayatta kalanları bulup kurtarmakta ve onları yeni koloninize getirmekte de özgürsünüz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni etkinlikler eklendi. Sorun giderme.

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: İlkinden önceki gecikmeyi kapatır (Gözlemden hemen sonra Dikkat, enfekte! ) becerilerin kullanımı

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu