Hileli Apk

Stardew Valley v1.5.6.31 [Elmas Hileli] Mod Apk

Stardew Valley sonsuz para bir çiftlik simülasyon oyunudur. Burada hayallerinizdeki çiftliği yaratabilirsiniz. Çeşitli binalar inşa edebilir, ekin yetiştirebilir ve evcil hayvanlarla ilgilenebilirsiniz. Oyunun grafikleri pikselleştirilmiştir, ancak bu, oyuna retro bir his vermek için bilerek yapılmıştır.

Ayrıca karakterinizin görünümünü özelleştirebilir ve oyundaki çeşitli karakterlerle ilişkiler kurabilirsiniz. Genel olarak, bu oyun sizi çiftçilikle sınırlamaz. Keşfetme ve diğer birçok aktiviteye katılma özgürlüğüne sahipsiniz. Böylece can sıkıntısına elveda, eğlenceye ve heyecana merhaba diyorsunuz!

ekran görüntüsü

oyun mekaniği

Bu çiftçilik simülatörü, Harvest Moon ve Rune Factory’den esinlenmiştir. Karakterinizi yaratarak ve görünüşünü ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirerek başlarsınız. Sim’inize, Pelican City’deki büyükbabasına ait bir arazi parçası ve klasik bir ev miras kalacak. O halde çiftliğinizde çalışmalı ve nasıl bir hayat sürmek istediğinizi belirlemelisiniz.

Evlen ve bir aile kur

Bu oyun ile bir eş bulabilir ve bir aile kurabilirsiniz. Potansiyel ortakları kendinize çekebilir ve onların size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Çiftliğinizi genişletmenize ve diğer oyun özelliklerinin kilidini açmanıza yardımcı olacak çocuklara sahip olabilir/evlat edinebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla etkileşime girebilir ve ilişkiler kurabilirsiniz. Komşularınızla arkadaş olabilir, şehrin birçok mağaza ve restoranını gezebilir, yeni insanlarla tanışmak için festivallere katılabilirsiniz.

Diğer alanları keşfedin

Bu oyun, oyunu daha derinden keşfetmenizi ve yeni alanlar ve öğeler bulmanızı sağlayan, prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyadır. Mağaralar ve madenler bulabilir, gizemli ormanları keşfedebilirsiniz. Çiftçilik ve diğer faaliyetler için kullanabileceğiniz çeşitli araç ve gereçler üretmenize olanak tanıyan çeşitli zanaatkarlık seçenekleri. Bu eşyaları şehirdeki demirhane veya bakkaldaki tüccarlara takas edebilirsiniz.

Basit kontroller ve güzel grafikler

Bu oyunu pürüzsüz ve sezgisel kontrollerle oynamak kolaydır. Çiftliğinizi yönetmek, NPC’ler ile etkileşime geçmek ve karakterinizi kontrol etmek sizin için zor olmayacak. Oyun, parlak ve renkli grafiklerle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Farklı manzaraları keşfetmekten ve şehrin karakterleriyle etkileşim kurmaktan keyif alacaksınız.

ekran görüntüsü

mutlu hayvanlar yetiştirmek

İnekler, koyunlar, tavuklar, tavşanlar ve daha fazlası gibi farklı hayvanları üretebilir ve yetiştirebilirsiniz. Ayrıca çiftliğinize eklemek için vahşi hayvanları avlayabilirsiniz. Yüzlerce özelleştirme seçeneği, mevcut birçok özelleştirme seçeneği sayesinde, Stardew Valley mod apk’sında asla sıkıcı bir an yoktur. Karakteriniz için çok çeşitli saç stilleri, kıyafetler ve aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Dokunmatik ekran için optimize edilmiştir

Bu oyun dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiştir, böylece sanal dünyada parmaklarınızla kolayca gezinebilirsiniz. Parmağınızın hafif bir dokunuşuyla farklı karakterlere, binalara ve nesnelere kolayca dokunabilir ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Bu oyunda çiftliğinizden topladığınız taze malzemelerle yemek pişirebilirsiniz. Yeni tarifler öğrenmek ve lezzetli yemekler hazırlamak için pişirme istasyonunu da kullanabilirsiniz.

Stardew Valley All Infinite Güncelleme 2023’ü İndirin Mediafire

Stardew Vadisi Hack 2023 benzersiz bir çiftçilik deneyimi sunuyor. Çiftliğinizi yönetiyorsunuz, çeşitli mahsuller ve canlı hayvanlar yetiştiriyorsunuz ve çeşitli büyüleyici karakterlerle etkileşim kuruyorsunuz. Oyun aynı zamanda beceri ağaçları ve ilişki kurma gibi heyecan verici RPG öğeleri içeriyor ve bu da oyunu piyasadaki diğer çiftçilik simülasyon oyunlarından daha eğlenceli kılıyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Genel iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

Android 4.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sonsuz para ve dayanıklılık; – Üretim malzemeleri boşa harcanmaz; – Malzemelerin sayısı ne olursa olsun, aynı anda maksimum sayıda öğe üretebilirsiniz; – Yeterli kaynağınız olmayanlar da dahil olmak üzere tüm öğeleri üretebilirsiniz;

NESNELERİN ÜRETİMİ AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP EDER:
1- Envanterde çoğaltmak istediğiniz eşyanın üzerine tıklayın (etrafında kırmızı bir çerçeve belirecektir); 2- Envanterdeki boş alana tıklayın. Eşsiz öğeler (örneğin araçlar) çoğaltılır ve diğer öğelerin sayısı maksimuma çıkarılır (örneğin, ilk lifi çizdikten sonra 999 lif elde edersiniz).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Exiled Kingdoms RPG v1.3.1207 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Gladyatörler Roma’da Hayatta Kalıyor v1.17.2 Apk Modu [Mod Menu / Imortal]

Vampire Fall Origins RPG v1.16.225 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu