Hileli Apk

Standoff 2 v0.23.2 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Standoff 2 Mod APK Sonsuz Para ünlü filme dayanan çok dinamik bir aksiyon nişancı oyunudur. Oyunun eylemleri, etkileyici bir film müziği ile inanılmaz derecede güzel bir oyun dünyasında gerçekleşir. Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol ediyorsunuz.

Standoff 2’yi İndirin Güncellenmiş Menü Mod 2023 MediaFire

Özel kuvvetler ve teröristler doğrudan bir çatışmada karşı karşıya gelecek. Her kullanıcı bir taraf seçebilir ve düşmanlara karşı savaşabilir. Oyun çok oyunculu ve burada müttefiklerle işbirliği yapmak gerekiyor, yalnız insanlar burada nadiren kazanır. Standoff 2, oyuncuların farklı oyun modlarında rekabet edebilecekleri çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.

DEAD TRIGGER 2 v1.8.25 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Vice Online v0.6.6 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]
Cover Fire v1.23.29 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500!önemli; }

ekran görüntüsü

Savaşta yeteneklerinizi kullanın

Standoff 2 sonsuz cephane birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Bu prensibin en iyi örneği olan Crossfire, oyuncuların birçok oynanabilir karakterden birinin kontrolünü ele geçirmesine izin verir. Çatışma, bomba yerleştirme, bayrak soygunu veya özellikle bağımlılık yapan bir dereceli mod içeren görevlerde veya oyunlarda teröristler veya SWAT ile takım olun.

Oynanabilecek çeşitli haritalar

Elinizin altındaki en ölümcül silahı kullanmaktan korkmayın. Düşman hatlarına saldırın ve onları yok etmek için mermi yağdırın. O kadar kolay değil, biliyorsun. Rakibiniz de aptal değil. Öte yandan, mükemmel dövüş, benzersiz bir strateji gerektirir. Kendinizi farklı oyun tarzlarına uyan birden fazla haritaya yayın.

Düşmanını şaşırt

Yollardan biri komando olmayı öğrenmek, düşmanı aşılmaz bir bariyerle çevrelemek ve ona bir son vermektir. Ayrıca seçkin askerlere karşı teröristlerin yanında savaşarak doğruluğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Her açıdan seçim ve karar tamamen size kalmış. Sahada takımınızın kazanmasına yardımcı olmak için kararlılığınızı kullanın. Eğitiminizi akıllıca kullanın.

ekran görüntüsü

Mükemmel silah seçimi

Standoff 2 mod menüsündeki silahlar kendileri için konuşuyor. İkinci bölüm birinciden çok daha fazla güç ve çeşitlilik sunduğundan, göreceli güçlü ve zayıf yönlerini yansıtacak şekilde tamamen farklı görüneceklerdir. Dokulu boya tabancalarına bayılacaksınız.

Efsanevi ve gerçek yaratıklardan oluşan bir kaleydoskop. Hâlâ rakiplerini kafalarından vurabildiklerinde güçlerinden şüphe edilemez. Rank Maçına Getir seçeneği de kullanışlıdır. Bu ateşli silahların çoğu efsane oldu. Birine sahip olmak ayrıca önemli bir finansal harcama gerektirir.

Birden fazla modda arkadaşlarınızla oynayın

Arkadaşlarınızın bir silueti olması çok önemlidir. İyi bir atış oyunu oynamak istiyorsak. Arkadaşlar en güvenilir ekip arkadaşları ve en önemli ilham kaynaklarıdır. Siz ve eşiniz farklı türden büyüleyici oyunları keşfedeceksiniz. Atıcıların büyük çoğunluğu standart oyun modlarını kullanır.

En çekici rakip

Son eğlence, genellikle en fazla sayıda seyirciyi çeken açık bir yarışmadır. Dünyanın her yerinden deneyimli atıcılar buraya gelecek. Etkileyici silah cephaneliğinizi gösterin ve en iyi nişancı olduğunuzu kanıtlayın. Parlak stratejiler ve nefes kesici manevralar. Ve savaşta canını vermekten korkmayan cesur bir yürek. Oyunda olabildiğince uzağa tırmanın. Şampiyonluğu kazanın ve olabileceğiniz en iyi nişancı olun. Birçok zafer ve başarı var. Parmaklarınızın arasından kayıp giden hediyeler için endişelenmenize gerek yok.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Standoff 2’nin 4. yıl dönümünü kutlamak için bir kutlama etkinliği başlatıyoruz! Yeni tırmanma modunda kendinizi test edin. Bir bomba yerleştirildi ve hazırlanmak için zaman yok. Her turda değişen önceden atanmış teçhizatı kullanmalısınız. Rakibinizi alt etmek ve takım arkadaşlarınızı zafere götürmek için tüm bilgi ve becerilerinizi kullanın. Kutlama görevlerini tamamlayın, etkinlikte seviye atlayın ve temalı öğeler alın. Bol şans!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tanrı modu; – Hız hilesi; – Sınırsız cephane; – Tele öldürme; – Geri tepme yok; – Yeniden yükleme yok; – Elmas Hileli; – yumurtlama hack’i; VE DAHA FAZLASI…
MODU KULLANMANIZ ENGELLENEBİLİR!
Giriş yapmak için Facebook’u kaldırın!

Android/Obb’daki veriler

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; Geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniye; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook uygulamasını kaldırın (bir tarayıcı ile giriş yapmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, değiştirilmiş oyunlar bir Goooge hesabıyla kaydedilemez!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yı kurun. OBB, .ZIP veya .RAR biçiminde sıkıştırılmış olarak teslim edilir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi bulun, üzerine tıklayın. Dosyanın içinde oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

DİKKAT: Bu prosedür yalnızca oyunda APK ve OBB indirilebilir durumdaysa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Web sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle cihazınızda orijinal sürüm veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm yüklü olduğunda olur. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

DEAD TRIGGER 2 v1.8.25 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Vice Online v0.6.6 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

Cover Fire v1.23.29 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu