Hileli Apk

Squad Alpha v1.3.8 PARA ve Elmas Hileli İndir

Squad Alpha PARA ve Elmas Hileli İndir – Alışmak ve kazanmaya başlamak çok kolay olan mobil cihazlar için inanılmaz derecede bağımlılık yapan gündelik bir atıcı. Alpha Squad: Tactical Shooter, en iyi taktik becerilerinizi vurma ve uyandırma arzunuzu tatmin edecek klasik bir taktik atış oyunu olan tanıdık bir yukarıdan aşağıya oyun sunar. Savaş sırasında, siper kullanmalı, düşman saldırılarından kaçınmalı, kaçmalı ve rakibin takımıyla en yaratıcı şekilde başa çıkmalısınız.

Ayrıca Forward Assault PARA ve Elmas Hileli İndir

Takım Alfa Sonsuz Elmaslar – Squad Alpha: Tactical shooter’da bulacağınız çok sayıda seviye, silah ve çeşitli ekipmanlar destansı maçlarda zaferler kazanabilecek, derece puanı için yarışabilecek ve oyunda değerli paralar kazanabileceksiniz. Bu oyunda, her 10’da bir hataları affetmeyen güçlü bir patronla yüzleşmek zorunda kalacağınız 200’den fazla heyecan verici adımı bileceksiniz. Güzel grafikler, öğrenmesi kolay oyun kuralları, dinamik ve oldukça kısa oyun seanslarının yanı sıra kumar atışları – tüm bunlar Squad Alpha: Tactical Shooter’da sizi bekliyor.

Squad Alpha Hakkında

Say Games, mobil oyun sektöründe ünlü bir isimdir. Say Games’in ürünlerinden Squad Alphas’ın piyasaya sürülmesinden bu yana birçok beklenti de aldı. Ve gerçek, Squad Alpha’nın oyuncuları hiç hayal kırıklığına uğratmadığını kanıtladı.

Bu oyun yukarıdan aşağıya ve dikey ekran için bir arcade çekim aksiyon RPG olduğunu. Özellikle çok garip bir silah değişimi oynanışı ile kontrol edilmesi kolay, hızlı ve esnek olarak kabul edilir. Bakalım başka ne fark var!

Dip

Squad Alpha’da modern silahlarla donatılmış bir ajan olacaksınız ve göz açıp kapayıncaya kadar düşmanları yok edebilecek bir dizi insanüstü yeteneğe sahip olacaksınız. Oyun hızlı bir tempoya ve birçok küçük seviyeye sahiptir. Tek görevin nüfuz etmek, bulmak, ateş etmek ve görünen tüm düşmanları yok etmektir. Her düzey birkaç alt düzeye ayrılacaktır. Toplamda 200’den fazla farklı seviye vardır. Her seviye farklı bir mekansal içeriğe ve düşman türüne sahip olacak. Sonraki aşamalar/seviyeler düşmanın nicelik, hız ve “kalitesi” açısından her zaman daha zor olacaktır.

Oynanış ve özellikler

Squad Alpha PARA ve Elmas Hileli İndir Önce iyi şeylerden bahsedilmeli. Savaşırken, her türlü havalı silaha sahip olursunuz. Mevcut becerilerin zekice kombinasyonu ve doğru silahların seçimi hızlı bir şekilde savaşmanıza yardımcı olacak ve sizi zafere götüren olacaktır.

Ama bunu hızlı yapmak kolay değil. Silah elde etmek için, sürekli ekipman yükseltmeli, silah toplamak için agresif bir şekilde yükseltmek ve avlanmak için birçok ödül (madeni para) veya malzeme için yorulmadan savaşmalısınız. Bu silahlar mümkün olduğunca nadir ve güçlü olmalıdır. Zaferlerle yeni silahlar elde edebilirsiniz. Squad Alpha ayrıca cephaneliğinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir “Ganimet” özelliğine sahiptir.

Ve çok fazla silahınız olduğunda, hangisinin savaşacaklarını seçerken kafanız karışabilir. Evet, bu oyun oyuncuların istedikleri silahları istedikleri zaman seçmelerine izin vermesiyle bilinir. Ancak, oyun sırasında silah toplamakta özgür olduğumuzu biliyorsunuz (tabii ki, iyi oynarsanız), bu yüzden bir noktada cephaneliğiniz son derece genişleyecek (bu oyunda 30’dan fazla farklı silah türü var). Asla sıkılmayabilirsiniz, ancak savaşta dönüşümlü olarak değiştirmek için birkaç öğe seçmek hiç de basit değildir.

Mücadele her zaman dengelidir.

Alfa Takımı’ndaki düşmanlar sevimli görünüyor, ama sarılmanız için değil ve zarar vermek gerçekten kolay değil. Bir an bile kıpırdamıyorlar, ama sürekli ileri geri hareket ediyorlar. Onları şehrin her yerinde, her köşesinde görebilirsiniz. Fiziksel, form ve sıcak silahlarda çok çeşitlidirler. Bir hava durumu sunucusu gibi hızlı hareket edelim ve 8 farklı yöne bir kez ateş eden ağır bir silahı tutabilen Ağır Robot gibi son derece tehlikeli olanlar vardır.

Demir cilde sahip değilseniz, onlarla tek başınıza savaşmak için üstün becerilere ve silahlara sahip olmalısınız. Oyun size dünyanın en modern gelişmiş silahlarına, saldırıya uğradığında hasarı azaltmak için özel zırha sahip olma fırsatı verecektir. Hasar ve atış hızını artırmak için silahları yükseltmeyi unutmayın. Ve en önemlisi, gücünüzü optimize etmek ve optimize etmek için her sahne için esnek bir şekilde silah değiştirebilirsiniz. Genel olarak, düşman bu kadar güçlü olsa da, savaşın her zaman adil olmasını sağlamak için elinizde birçok şey olduğundan emin olabilirsiniz.

Silahların şekli çok çeşitlidir, her biri farklı bir özelliğe, hıza ve hasara sahiptir, ancak ortak nokta “kazanmak başka bir şey kaybetmektir”. Örneğin, son derece yavaş bir hızda ateş eden, ancak son derece yüksek hasara neden olan bir silah vardır. Bu silahla, öldürmek için tek bir atış yeterli.

Makineli tüfekler, M298, AK47 gibi bazı hızlı ateş eden silahlar çok fazla hasar veremiyor. Oynarken, fırsata sahip olduğunuzda, silahınızı her zaman hemen yükseltmelisiniz, çünkü yakında çok daha güçlü bir patronla savaşmak zorunda kalacaksınız. Veya farklı özelliklere sahip yeni silahların kilidini açmayı seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz para miktarına bağlı olarak, sizin için en iyi yolu yapabilirsiniz.

Grafikler ve ses

Squad Alpha yukarıdan aşağıya bir görünümden 2D grafikler kullanır. Karakterlerin yaratılması basit ve oldukça sevimli. Ajanımız tanımlanamayan yuvarlak kafalı bir adam. Düşmanlar da oldukça sevimli, bazen bir grup sakar robot, bazen kaslı bir kovboy …

Ses de oldukça komik. Savaşlarda silah sesleri çok heyecan verici ve çekici. Açık, rezonanslı ve mantıklı.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 160MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Reklamları ve parayı görmeden de ücretsiz şeyler alabilirsiniz

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu