Hileli Apk

Specimen Zero v1.1.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Specimen Zero PARA ve Elmas Hileli İndir – korku oyunları hakkında onları insanlar için çekici kılan bir şey var. Korkmayı sevmesek bile, korku oyunları bugün cesaretimizin en büyük sınavıdır. Kendinizi test etmek istiyorsanız, bugün Örnek Sıfır Oynamayı deneyebilirsiniz! Bu, kaçmanın yolunu bulmanız gereken korkutucu şeylerle dolu çok oyunculu bir korku oyunudur. Burada birçok canavar ve karanlık sırlarla dolu odalar var.

Burada, kaçmak için birçok öğe bulmanız gerekir. Anahtarlar, silahlar, mühimmat, ilaç ve diğer birçok şey gibi öğeleri bulacaksınız. Canavarlar sizi yakalamadan önce hayatta kalmanın ve binadan çıkmanın bir yolunu bulmalısınız! Ancak her şeyden önce, sessiz olmalı ve fark edilmek için yavaşça hareket etmelisiniz. Ama işler kolay olmayacak, çünkü çok hızlı korkutucu olabilirler!

Specimen Zero PARA ve Elmas Hileli İndir – Bu oyunda toplayabileceğiniz birçok öğe vardır. Burada kaçmak için bulmacaları çözmeniz, sırları ve pasajları keşfetmeniz gerekebilir. Yolunuzdaki birçok zorluk olduğu için oyunun kolay olacağını düşünmeyin. Burada, hepsi kaçış adına bulmacaları çözmeniz ve sırları keşfetmeniz gerekecek. Dışarı çıkmak için bulmacaları çözmek için cesaret bulmaya çalışın!

Arama – Bu oyunda, burada odalar ve farklı yerlerde hareket etmek ücretsizdir. Bugün farklı oda ve yerlere taşınmak için buraya taşınabilirsiniz. Böylece bir şeyleri alabilir ve çeşitli şeyler yapmak için çeşitli nesneler kullanabilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz bir silah da var, ancak kullanırken seçici olmanız gerekiyor.

Specimen Zero PARA ve Elmas Hileli İndir
Specimen Zero PARA ve Elmas Hileli İndir
Specimen Zero PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 64MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Gerçek parayla ücretsiz alışveriş
Tek Atışta Öldür
Oyun oluşturma zamanlayıcısı kaldırıldı
Sınırsız sınır

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu