Hileli Apk

Space shooter v1.634 [Elmas Hileli] Mod Apk

Space shooter apk mod sonsuz para Süper modern 3D grafikler veya gerçekçi fizik bulamazsınız, ancak tamamen becerilerinize bağlı olan basit ve mükemmel bir oyun bulabilirsiniz.

Tüm oyun birkaç kuraldan oluşur – mermilerden sıyrılın, düşmanı yok edin, para kazanın ve geminizi yükseltin. Düşman bir galakside ne kadar uzağa seyahat edebilirsiniz? Uzay oyunu Galaxy Attack Premium Galaksi işgalcilerine karşı mücadelede ön saflarda yer alın.

ekran görüntüsü

Bir uzay gemisini kontrol ediyorsunuz ve galaksiyi uzaylı ordularından korumak zorundasınız. Oyun ilerledikçe, maksimum ölümcül kapasiteye ulaşmak için uzay geminizi yükseltme fırsatına sahip olacaksınız. Galaksinin geleceği sizin ellerinizde. Silahlarınızı destansı savaşlar için hazırlayın.

Gezegenin galaksiler arası işgalciler tarafından köleleştirilmesini önlemek için, kullanıcının tüm ilerleyen düşman dalgalarını yok etmesi gerekir. Bunu yapmak için olağanüstü bir güce sahip olan uzay gemisinin tüm gücünü kullanabilir. Oyuncu, var olduğu süre boyunca klasik oyunun, güzel görsel efektlerin ve gemiyi geliştirmek için iyi geliştirilmiş bir sistemin keyfini çıkarma fırsatına sahip olur.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni etkinlik. – Yeni mini gemi. – Bazı hataları düzeltin.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın alma; – ölümsüzlük

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu