Hileli Apk

Soul Knight v5.0.0 [Kilitsiz / Elmas Hileli] Mod Apk

Soul Knight mod apk’sının tümünün kilidi açıldı 2023 Buradaki olay örgüsü oldukça yüzeysel, yalnızca uzaylı işgalcilerin dünyalılardan değerli bir şey çaldığı biliniyor ve şimdi tüm dünya pamuk ipliğine bağlı ve çok az kahraman her şeyi yerine geri getirebilir, siz onlardan birisiniz cesur savaşlar .

İndir Soul Knight Hilesi Sonsuz Para Tümünün Kilidi Açıldı Android ve IOS için Güncellendi!

İçinde Soul Knight apk modu sonsuz para Oyunda 120’den fazla türü temsil edilen düşman ordularını ve her türden silahı yok ederken rastgele oluşturulmuş zindanlardan geçmelisiniz. Elbette oynanışa daha fazla çeşitlilik katacak bir geliştirme ve pompalama sistemi vardı.

    Soul Knight: Ekran Görüntüsü

Sadece bir avuç kahraman her şeyi geri alabilir ve kurtuluş umudunu geri getirebilir. Bu karakterlerden biri için ve kullanıcıyı oynamak için. İşte yok edici rakip ordularıyla uğraşmak zorunda kalacağınız yüzden fazla silah türü. Standart nişancı mekaniği, piksel grafikler ve bir karakter seviyelendirme sistemi ile tamamlanmaktadır.

Soul Knight Hack Özellikleri 2023’te Güncellendi: Eşsiz yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar. Keşfedilecek 270’den fazla silah. Rastgele oluşturulmuş dünya. Her oyun yeni bir oyundur. Önemli NPC’ler! Senin yanında savaşacaklar! Süper sezgisel kontroller için otomatik nişan alma mekanizması. Oyunda keşfedeceğiniz çeşitli diğer özellikler.

    Soul Knight: Ekran Görüntüsü

Soul Knight mod menüsünün tümünün kilidi açıldı bu bir kötü adam oyunu. Bu türün özellikleri minimalist grafikler, üçüncü şahıs görüşü, karanlık zindan alanları ve RPG öğeleridir. Kullanıcılar, Soul Knight’ı indirdikten sonra varlıklarıyla mekanları aydınlatacak, haritaları açacak ve oyun dünyasıyla etkileşime girecek.

Yolda canavarlar ve NPC’lerle tanışacak, savaşacak ve görevleri tamamlayacak, çok sayıda önbellek ve hazine bulacaksınız. Paha biçilmez bir deneyim kazandıktan sonra, yeni becerilerin kilidini açacak ve karakterinizin özelliklerini iyileştireceksiniz. RPG hayranları, Soul Knight’ı para karşılığında bir modla indirmeye davet ediliyor ve kilitli karakterler.

    Soul Knight: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Birkaç hata düzeltildi

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar; – Engelli reklam; – Tüm ekim konumlarının kilidi açıldı;
MOD MENÜSÜNÜN ÖZELLİKLERİ:
– Sonsuz Elmaslar; – sonsuz enerji; – beceri bekleme süresini kaldırın; – küstahlık; – Etkilere karşı bağışıklık (ateş, buz, gaz, tuzaklar); – Aptal botlar; – Tohumlar boşa gitmez; – Dövme tablosu için tüm silah planlarını açın; – Robot fabrikasındaki tüm projeleri açın; – 1000 malzeme alın (taslak yok!); – Ani ölüm.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi v5.6.40 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Adaletsizlik 2 v5.6.0 APK [Mod Menu / Habilidades Ilimitadas]

Süper Şehir (Süper Kahraman Simülasyonu) v1.23 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu