Hileli Apk

Sonic Dash 2: Sonic Boom v3.1.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Sonic Dash 2: Sonic Boom PARA ve Elmas Hileli İndir Muhtemelen çizgi film karakteri Sonic’i zaten biliyorsunuz. Dünya çapında en hızlı hareket hızına sahip, ses hızından bile daha hızlı bir süper kirpi. Sonic adı ultrason kelime türetilmiştir, hangi ultrason çevirir. Çizgi filmin sonik patlaması çok fazla eğlence getiriyor ve sonik ismi dünya çapında ünlü yapıyor. Ve sadece bu değil, aynı zamanda Sonic de oyunda bir karakter olarak kabul edilir. Özellikle, oyun 

Hack apk tüm kilidi

Sonic’in video oyunları dünyası için bir anıt olduğu ve bugün hala yaygın olarak desteklendiği ve takip ettiği söylenebilir. Herkesin ses oyunlarına olan sevgisinin kanıtıdır. Oyun geliştirici SEGA tarafından piyasaya sürüldü – Sonic kirpi oyunları yapma konusunda uzmanlaşmış bir geliştirici. Sonic Hedgehog, güçlü ayakkabıları nedeniyle dünyada daha hızlı koşabilir.

Tüm karakterler apk

Sonic oldukça dayanıklı bir kirpidir ve esnek bacaklara sahiptir. Langırt makinelerinde zıplama veya zıplama oyununda, Sonic’in yarışı ve hızlı ringalway koleksiyonu herkesi şaşırtıyor. Yoldan bahsetmiyorum bile, Sonic, Dr. Black Eggman’ın gömleğindeki robotları da yendi. Ve bu Sonic Dash 2 oyununda, yarış, atlama ve halka kaptanının gelişimi, sonik ve telefonun dokunmatik ekranında oynamak için son derece uygun olan kontrollerin tüm temel ve tanıdık unsurlarını bir araya getirdi.

Sonic Dash 2: Sonic Boom PARA ve Elmas Hileli İndir
Sonic Dash 2: Sonic Boom PARA ve Elmas Hileli İndir
İndir Sonic Dash 2 Sonic Boom Apk Mod sınırsız para
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 61MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Birçok yüzük

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu