Hileli Apk

Soccer Manager 2022 v1.4.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Soccer Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir İlgilenenler için, artık kulüp yönetiminin mevcut birçok yönüyle ilgilenirken heyecan verici futbol yönetimi oyununa katılabilirsiniz. Kurulun memnun kalmasını sağlamak için tüm kararlarınızı göz önünde bulundurmanız gerektiği için gerçekçi yönetim deneyimleri yaşamaktan çekinmeyin.

Yeni satın alımlarınız veya transferlerinizle bütçeyi mahvetmemek için finansal durumunuza dikkat ederek kulübü düzgün yönetin. Ve aynı zamanda, takımın tesislerinde birkaç güncelleme yapmak ve stadyumda daha fazla koltuk almak için çekinmeyin. Soccer Manager 2022 mod apk sınırsız para derinlemesine oyun kesinlikle birçoğu etkileyecektir.

Soccer Manager 2022 Nasıl oynanır?

İşiniz oyuncuları eğitmek, taktikler planlamak ve maçta takımı yönetmektir. Amaç kazanmak. Kolay gibi görünse de, Club Soccer Director 2022’nin uygulanması karmaşıktır. Dünyanın dört bir yanındaki futbol takımlarını cezbediyor.

Sistem ayrıca oyun boyunca ipuçları ve diğer önerilerde de sunacak. Bu öneriler, yönetim becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Ayrıca oyuna girer girmez ayrıntılı talimatlar alacaksınız. Bir koçtan/ yöneticiden yardım istemekten korkmayın.

Soccer Manager 2022 PARA ve Elmas Hileli İndir Yönetmen olmak gibi bir sorumluluğun da var. İşinizde oyunculara koçluk yapmaktan daha fazlası olacak. Yetenekli yöneticileri işe almanız, düşük kaliteli çalışanları kovmanız, stadyumu geliştirmeniz ve inşa etmeniz gerekecektir. Tüm bunlar, ekibinizin kalitesine karar vermenize yardımcı olacak önemli hususlardır.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 107MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu