Hileli Apk

Sniper 3D Assassin v4.4.4 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Sniper 3D sonsuz para tüm atıcılar ve keskin nişancı oyunu düşkünleri için mevcuttur ve dünya çapında milyonlarca oyuncu ile doldurulmuştur. Aksiyon dolu nişancı türünden gelen, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak farklı modlarda çalışan çok yönlü bir Android oyunudur.

Android için Sniper 3D Sonsuz Para ve Sonsuz Elmas 2022’yi indirin!

basit kelimelerle, Keskin Nişancı 3D Hack Bir atış oyununda ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahip olduğu için mükemmel bir Android oyunudur. Hikayeye gelecek olursak, Sniper 3D, büyük bir kalabalıktan en sevdiğiniz adamı öldürmeniz gereken çekici keskin nişancılık görevleriyle donatılmıştır. Belirli bir süre içinde mümkün olduğunca çok düşman öldürmeniz gereken bu görevlerde çeşitli bonus seviyeleri ve etkinlikler de kapsanmaktadır.

    Sniper 3D Assassin: Ücretsiz FPS Ekran Görüntüsü

Her başarılı öldürme için oyun içi para birimi ile ödüllendirileceksiniz. Ayrıca kristal kazanmanız gerekir, çünkü oyuna bir sonraki girişinizden sonra “oyun enerjisinde” çok uygun olmayan bir düşüş yaşayacaksınız.

Sniper 3D mod apk sonsuz elmas 2022

Sniper 3D hack sonsuz nakit silah çıktı İyi grafiklere, çok uygun kontrollere sahiptir, ancak asıl şey oyundur. Başarılı sözleşmelerden para kazanın, yeni keskin nişancı tüfekleri ve onlar için çeşitli araçlar ve yükseltmeler satın alın. Oyuncular, görevleri mükemmel bir şekilde tamamlamak için keskin nişancılık becerilerini geliştirmek için saatler harcayacaklar.

özellikleri Sniper 3D mod menüsü🇧🇷

başlangıcında Keskin Nişancı 3D elmas sonsuzluk 2022 Uygun bir tüfek seçmelisiniz. Tabii ki seçim bizim istediğimiz kadar büyük olmayacak. Ancak şimdilik normal bir keskin nişancı tüfeği işinizi görecektir. İlk siparişleri tamamlayarak geliştirebilirsiniz.

Pek çok yükseltme seçeneği var – çekimlerin sesini kısın, optikleri iyileştirin, dergiyi büyütün vb. İlerledikçe birçok hedefi ortadan kaldırmak zorunda kalacaksınız. Göreve bağlı olarak, kurbanın bir fotoğrafının yanı sıra kader günlerinde giyecekleri kıyafetlerin bir tanımını alacaksınız.

    Sniper 3D Assassin: Ücretsiz FPS Ekran Görüntüsü

Silahları ücretsiz olarak yükseltmenizi sağlayan harika oyun

Birkaç yıl önce piyasaya sürülen en yeni keskin nişancı oyunudur ve en yüksek hasılat yapan 5. nişancı olarak sıralanır. Sniper 3D MOD APK, ücretsiz olarak maksimum seviyeye yükseltebileceğiniz ve en zorlu seviyeleri sadece 2-3 atışta tamamlayabileceğiniz devasa süper silah koleksiyonundan oluştuğu için, bir keskin nişancı tutkunuysanız, sadece bir kez denemeniz yeterlidir.

Grafikler ve Kontroller

Ö 3D keskin nişancı sonsuz parayı ve sonsuz elması hackledi Yüksek kaliteli bir grafik bileşenine sahiptir. Bir ivmeölçer tarafından kontrol edilir. Yani artı işaretini hedefe hareket ettirmek için mobil cihazınızı döndürmeniz gerekiyor.

İlk başta bu tür manipülasyonlar size son derece rahatsız edici gelebilir, ancak oyun ilerledikçe kontrollere alışacaksınız. Sniper 3d Assassin oyununun ücretsiz saldırıya uğramış sürümünü buradan indirebilirsiniz (Mod menüsü çok para ve elmas) Android için!

    Sniper 3D Assassin: Ücretsiz FPS Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri – Kararlılık iyileştirmeleri

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Sonsuz Para; – Bazı premium özellikler mevcuttur; – Engelli reklam; – Sonsuz Kristaller (Silah satın alamazsınız!🇧🇷 – Klipste 1000 kartuş (PVP savaşından önce kapatın!🇧🇷 – yer imi paylaşımını devre dışı bırakın; – Yüksek stabilite (Silah nişan alırken sallanmıyor🇧🇷 – sessiz silah; – Tekrar öldürmeyi devre dışı bırak (öldürme kamerası🇧🇷

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu