Hileli Apk

Smurfs Village v2.41.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Şirinler Köyü apk mod sonsuz para The Smurfs adlı animasyon filmine dayanan bir atari strateji oyunudur. Burada, köylerinin gelişimine dahil olan tüm tanınmış karakterlerle tanışacaksınız. Başlangıçta oyuncuya iyi huylu mavi cücelerin yaşadığı küçük bir köy verilir.

Yerleşimde az sayıda bina olacak. İlerledikçe altyapı inşa etmeli, binalar inşa etmeli ve Şirinlerin yaşam kalitesini yükseltmelisiniz. Kullanıcı, şehir planlamasının yanı sıra çeşitli karakter görevlerinin yanı sıra oyunun monotonluğunu kıran mini oyunlar da gerçekleştirebiliyor.

Ayrıca indirin:

HAYAT OYUNU 2 v0.3.13 Apk Modu [Desbloqueado]
Bubbu Sanal Evcil Hayvanım v1.109 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Farm Town v3.80 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Ekran görüntüsü resmi 1

Ancak yakında bölgenizi genişletebilecek, güzel bir bahçe ve çiftlik kurabileceksiniz. Oyunu çalıştırmaktan yorulduğunuzda, Şirinler arasında görevler dağıtın ve siz oyunda yokken bile farklı görevleri tamamlayabilirler. Ayrıca en sevdiğiniz karakterlerin tadını çıkarma ve karmaşık ama her zaman olduğu gibi güzel hikayeyi öğrenme şansınız da var. Bir Facebook hesabınız varsa, arkadaşlarınızla bile oynayabilirsiniz.

Yaşam halatını üretin ve sürdürün

Gerekli binalara sahip olduğunuzda, oyuncu Şirinleri yaratmak veya beslemek için gerekli eşyaları üretebilir. Öğelerin çeşitliliğiyle ilgili harika olan şey, takas edilecek veya başka bir şekilde üretilecek çok fazla değere sahip olmalarıdır, bu da oyuncuların birden fazla öğeyi sıraya koymasına ve bunları otomatik olarak üretmesine olanak tanır. Tabii ki, çevreden, tüm kaynakları verimli bir şekilde sürdürmek için yükseltmelerde kullanabilecekleri daha fazla öğe toplayabilirler.

Güzel ve büyülü bir dünyayı keşfedin

Şirinler Köyü, oyunculara sunduğu tüm büyüleyici unsurları keşfetmeleri ve keyfini çıkarmaları için başka bir geniş büyülü dünya sunacak. Ziyaret ettikleri her yer, köyü daha müreffeh kılacak yeni özellikler veya içerik dahil olmak üzere sürprizlerle veya keşiflerle doludur. Sadece bu da değil, Şirinler kabilesinin performansını veya kültürünü geliştirmek için köyü genişletebilir ve dünyayla doğrudan simbiyoz içinde yaşayabilirler.

Ekran görüntüsü resmi 2

Köyünüzü inşa edin ve yükseltin

İlerledikçe altyapı inşa etmeniz, binalar inşa etmeniz ve Şirinlerin yaşam kalitesini iyileştirmeniz gerekecek. Kullanıcı, şehir planlamasının yanı sıra çeşitli karakter görevlerinin yanı sıra oyunun monotonluğunu kıran mini oyunlar da gerçekleştirebiliyor.

Yeni ve sevimli karakterlerle etkileşime geçin

Oyuncular, hareketli ve canlı bir atmosfer yaratmak için sürekli olarak farklı kişiliklere veya görünümlere sahip yeni köylüler işe aldıkça köy daha canlı hale geliyor. Dokunulduğunda, tüm karakterlerin unutulmaz etkileşimleri olur ve oyuncular daha fazla ödül için onlarla sohbet edebilir. Köy büyüdükçe, gerekli insan kaynaklarını veya işleri yerine getirmek için daha fazla köylü toplayabilir veya yeni köylüler yaratabilirler.

çok oyunculu oyna

Oyuncuların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri, kaynakları paylaşabilecekleri ve akıllarına gelebilecek her türlü yardımı sağlayabilecekleri çok oyunculu da var. Bu projeyi diğer benzer stratejilerden ayıran tek şey, savaşların olmamasıdır. Bu, çocuk izleyiciye ve barışçıl karakterlere odaklanılmasından kaynaklanmaktadır.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Yeni özellikler ve oyun iyileştirmeleri.

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazadan ücretsiz altın satın alma.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

The Simpsons Tapped Out v4.60.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Kale Hikayesi v1.54.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v2.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu