Hileli Apk

SimCity BuildIt v1.47.1.111151 [Elmas Hileli] Mod Apk

SimCity BuildIt sonsuz parayı hackler Şehrinizi büyük ve müreffeh inşa edecek, binalar inşa edecek ve vatandaşların tüm taleplerini karşılayacak, istihdam yaratacaksınız. İnsanları yangınlardan ve diğer felaketlerden kurtaracak poliklinikler ve toplum hizmetleri inşa edin.

İndir SimCity BuildIt apk mod sonsuz para 2023 güncellendi

Şehrinizin çevresel durumunu gözlemleyin ve kirlilikten kaçının. Sakinlerinizin rahatlayabilmesi, zemini düzleyebilmesi ve ailelerin eğlenmesi için plajlar oluşturabilmesi için dükkanları ve diğer eğlence tesislerini yükseltin. İnşaatın kendisine ek olarak, gelişmekte olan şehirdeki tüm hizmetlerin ve işletmelerin kontrolünü elinize almalısınız.

ekran görüntüsü

Kasaba halkının her şeyden memnun olmasını sağlamak ve bunun sonucunda sadece sanayiyi değil, eğlence ve ticaret alanını da geliştirmek. Oyuncu, dünyanın her yerinden sakinlerinin göç ettiği en iyi şehri yaratmakla ilgilenen belediye başkanı rolünü üstlenir.

Herhangi bir şehir planlama simülatörüne yakışır şekilde, pratik olarak sıfırdan başlamanız gerekecek. Geliştirilmesi gereken kullanıcıların karşısına küçük bir yerleşim çıkıyor. Önce evlerin yollarını açacağız, ardından teknik haberleşmeyi, elektriği ve kanalizasyonu devreye sokacağız.

ekran görüntüsü

Buna paralel olarak, metropolünüzün manzaralarına da bakmanız gerekiyor. Big Ben, Arc de Triomphe – bunlar ve diğer birçok mimari şaheser, sadece nüfusun mutluluğunu artırmakla kalmayacak, aynı zamanda şehrin itibarını da artıracak ve bu da nüfus artışına katkıda bulunacaktır.

Oyunun görsel bileşeni, masaüstü ekranlarla rekabet edebilir. Güzel üç boyutlu grafikler, yüksek nesne detayları, pürüzsüz animasyonlar – tüm bunların hem küçük ekranlı akıllı telefon sahipleri hem de tablet sahipleri tarafından sonuna kadar keyfini çıkarabilirsiniz.

    SimCity BuildIt: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Oyuna iyileştirmeler ve yeni etkinlikler eklendi.

Android 4.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: sonsuz para (Para, sonsuz jeton, oyuna internet kapalıyken başla);
Bir hata oluşursa, İnternet’i açın, Tekrar Dene’yi tıklayın ve ardından İnternet’i hemen kapatın.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Hoşunuza gidebilir: Toca Life World v1.64 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]Brawl Stars v49.177 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Dungeon Dogs Idle RPG v2.11.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu