Hileli Apk

SimCity BuildIt v1.41.2.103600 PARA ve Elmas Hileli İndir

SimCity BuildIt PARA ve Elmas Hileli İndir kült şehir kurma simülatörleri serisinin mobil sürümüdür. ELECTRONIC ARTS projesi minyatür aletleri tercih eden oyuncular arasında inanılmaz derecede popüler hale geldi. Bu, mükemmel grafikler, basitleştirilmiş bir inşaat sistemi (sürecin cazibesi hiç kaybolmadı), büyük bir eylem ve seçim özgürlüğü, diğer katılımcılarla iletişim kurma yeteneği ve diğer birçok özelliğin varlığı nedeniyle elde edildi. Milyonlarca oyuncuya katılın ve benzersiz metropolünüzü inşa etmeye başlayın.

SimCity BuildBu sonsuz apk mediafire kendi şehir inşa etmek ve altyapı kurmak gerekir popüler kentsel planlama stratejisinin uyarlanmış bir sürümüdür notlar.

SimCity BuildIt PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyunun orijinal bölümünde olduğu gibi, kendi şehrinizi inşa etmek için küçük bir alana gitmelisiniz. Bir belediye başkanı olun ve küçük bir kasabayı endüstrileri, dükkanları, okulları ve yüksek binalarıyla büyük bir metropole dönüştürmeye çalışın.
Yolu izleyerek başlamalıyız. Hareketin yönünü ve konumunu seçersiniz. Bundan sonra ilk konutlar inşa edilir, enerji ve su sağlanır. Bir sonraki adım, binaların ve yasal yapıların inşası için gereken malzemeleri üretecek fabrikalar inşa etmektir.

Simülatörde eşit derecede önemli bir faktör, şehir sakinlerinin ruh halidir. Örneğin, doğrudan bir yerleşim bölgesinde büyük fabrikalar kurmaya gerek yoktur, bu çevre ve insanların ruh halini olumsuz yönde etkiler. Alışveriş merkezleri, eğlence parkları, yenilenmiş evler inşa edin ve şehir sakinlerinin ruh halini iyileştirmek için her şeyi yapın.

Dışa doğru, oyun sadece mükemmel, üç boyutlu grafikler, pürüzsüz animasyon ve hem dışarıdan hem de işlevsel olarak farklılık gösteren çok çeşitli binalar olduğu ortaya çıktı. Oyunun çevrimiçi olduğunu unutmayın, bu da arkadaşlarınızı evinize davet edebileceğinizi ve şehirlerini ziyaret edebileceğinizi anlamına gelir.

indir SimCity BuildIt Apk Mod sınırsız para
indir SimCity BuildIt Apk Mod sınırsız para
indir SimCity BuildIt Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı / Çevrimiçi
Boyut : 117MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Anahtar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu