Hileli Apk

Sigma v1.0.0 APK DOWNLOAD GRÁTIS Mod Apk

Sigma Battle Royale apk heyecan verici bir üçüncü şahıs battle royale aksiyon oyunudur. Bu modun kurallarına göre, bireysel oyuncular veya savaşçı mangaları, rastgele silah ve araç düzenlemesiyle kapalı bir adada hayatta kalmalıdır. Güvenlik alanı giderek daralıyor ve oyuncuları silahlı çatışmalar düzenlemeye ve şampiyonluk için savaşmaya zorluyor!

Ücretsiz mediafire için Sigma mod menüsünü indirin

Sigma hilesi 2022’de güncellendi cep telefonları için stilize bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Klasik battle royale ve 4v4 battle royale’imizde ayakta kalan son takım olmak için kendinize meydan okuyun. Battle Royale’de 50 oyuncu, nihai kazanan olmak için PvP savaşlarında birbirleriyle savaşır. Paraşütünüzle başlangıç ​​noktanızı seçmekte ve kapsamlı haritamızda kendinizi test etmekte özgürsünüz. Tek amacın güvenli bölgede olabildiğince uzun süre kalmak olduğunu unutmayın.

Gergin bir anda düşmanları yenmek için Sigma mod apk’nin Fight Out modunda diğer 3 oyuncuyla takım olun. İnancınız için savaşın ve takımınızı zafere taşıyın! Eğlenceye, zekaya, becerilere, güce ve en önemlisi insanın hayatta kalma içgüdüsüne ilham veren bir yer. Bu sigma hayatta kalma savaşında bir avcı mı yoksa zayıf bir av mı olmak istiyorsunuz?

stilize grafikler

Kendinizi bu yaratıcı ve stilize edilmiş hayatta kalma dünyasına bırakın. Dikkatli olun, hayal gücünüzden daha tehlikeli. Bu oyunun grafikleri, oyunculara ilk deneyimden itibaren en özgün hayatta kalma hissini vaat eden çeşitli yönlerden son derece olağanüstü olduğunu kanıtladı. Oyunun detaylarının çoğu optik olarak özenle hazırlanmış ve oyuncuya mobil ekranı üzerinden gerçek bir hayatta kalma mücadelesine girmiş hissi veriyor.

Klasik Battle Royle

10 dakika, 50 oyuncu, hızlı ve kolay oyun. Diğer 49 oyuncuya karşı savaşıyorsunuz. Yaratıcı savaş taktiklerinizi uygulayın ve hayatta kalan son kişi olun. Solo, ikili ve takım. Bu, oyuncuların ara sıra oyun deneyimiyle daha fazla ilgilenmeleri için seçimlerini yapmalarına yardımcı olacaktır. Duo veya Squad gibi çok oyunculu modlara katılırsanız, arkadaşlarınızı savaşmaya davet edebilirsiniz veya sistem sizi otomatik olarak dünyadaki herhangi bir oyuncuya bağlar.

Oyuncular farklı konumlara iner, farklı ganimetler toplar, standart olmayan çatışmalar düzenler vb. Ancak yalnızca durumların öngörülemezliği nedeniyle değil, aynı zamanda sürekli güncellenen içerik ve çeşitli yan eğlenceler nedeniyle. Sigma Battle Royale’in temel özellikleri şunları içerir:

Özel içerikle güncellenen sezonlar; UI öğelerinin manuel yapılandırması; Çark ile uygun eşya ve silah seçimi; Adlandırılmış karakterlerin benzersiz yetenekleri vardır; Düzenli silah güncellemeleri ve özelleştirme seçenekleri; Nadir ödüllerle günlük olarak güncellenen görevler.

Sigma Para ve Sonsuz Elmaslar

Hayatta kalma oyunu türü, son derece benzersiz oynanışı sayesinde oyun pazarında hızla gerçek bir simge haline geldi. Bu nedenle Sigma, yaklaşan şiddetli savaşla sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır. Bu oyun hayatta kalma tarzında geliştirilen ilk oyun değil ama gerçekten dünya çapında birçok oyuncunun sevgisini kazandı. Sigma’yı denemeye hazır mısınız? Bunu hemen yapmak için bu makalenin altındaki APK bağlantısından Sigma Menu Mod Infinite Diamonds Characters Unlocked’ı indirin.

Portekizce arayüz; Birçok silah ve zırh türü; Sezonlar ve Savaş Biletleri genelinde çeşitli içerikler; Son teknoloji grafiklerle iyi optimizasyon; Düzenli içerik güncellemeleri.

Neler Yeni !

Oyunun küresel lansmanı.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

ÜCRETSİZ APK İNDİRİN

BİLGİ: ORİJİNAL APK, BU OYUN İÇİN HENÜZ MOD YOK!!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu