Hileli Apk

Shadow Knight Deathly Adventure RPG v1.28.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Shadow Knight Ölümcül Macera RPG apk mod para RPG ve klasik slasher unsurlarıyla harika bir aksiyon oyununun eşsiz duygularını hissedin, muhteşem savaşlarda yer alın ve inanılmaz güzel dövüş animasyonlarının keyfini çıkarın.

Shadow Knight Mortal Adventure RPG Mod Menüsü iyi gelişmiş bir evren, çok sayıda destansı öğe ve gölge şövalyesi için iyileştirmeler ile heyecan verici bir hikaye ve tamamlanması için değerli ödüller alacağınız birçok görev sizi memnun edecek.

ekran görüntüsü

Harmony adında yeni ve bir zamanlar gelişen dünyaya hoş geldiniz. İnsanlar, orklar, cüceler, elfler, ölümsüzler ve diğer ırklar, karanlık güçlerin kendileri bu dünyayı yönetene kadar barış içinde birlikte yaşadılar, kötülüğün kendisi kelimenin tam anlamıyla her şeyi emdi ve sadece güzel bir evrenin hatıralarını bıraktı. Sen, yok etme amacıyla uğursuz yaratıklara karşı savaş açmaya cesaret eden bir kahraman olan Gölge Şövalyesisin!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

Aşırı oyun hissi
Karanlık fantezi dünyasında bir hack and slash aksiyon RPG oyunu hissini yaşayın. Koşarak, tırmanarak ve zıplayarak farklı karmaşık arazi türlerini keşfedin. Keşfedilecek büyüleyici gizemli yerler var!

Macera Fantastik Hikaye
Kendinizi sonsuz ve karanlıkta bırakın. fantezi savaşları Şehirlere, ormanlara, zindanlara giriş yapın… ve canavarlar, zombiler, iskeletler, orklar ve ölümsüzlerle dolu bir fantezi dünyasına girin. Dünyanın kaderini değiştirmek için patronları ve güçlü patronları yen!

ekran görüntüsü

Tarzda giyin
Çeşitli öğelerden en iyi silahları, teçhizatı ve rünleri toplayın, ardından gölge şövalyenizi diğer şövalyelerden farklı olacak şekilde özelleştirin. Maceraya atıl ve en çılgın savaşları yarat… senin şövalyen, senin tarzın!

Ödül kazanmak için görevleri tamamlayın
Tamamlanması gereken birkaç görev var. En fazla ödülü almak için hepsini tamamlayın. Ve 100’den fazla başarı elde edebileceğinizi unutmayın. Mücevherler, enerji, anahtarlar kazanmak için görevleri tamamlayın… ve ödüller kazanın!

Kolay yükseltme
Siz yokken, şövalyeniz yükseltme için kaynakları eğitmeye ve toplamaya devam edecek. Döndüğünde daha güçlü olacak, daha fazla seviyeye sahip olacak ve yeni beceriler öğrenmiş olacak. Güçlü, savaşa hazır bir ekip geliştirin ve eğitin!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Sabit arena mağaza ekranı

Android 5.0 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Ölümsüzlük; Yüksek hasar;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu