Hileli Apk

Shadow Fight 3 v1.28.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir – Mobil cihazlarda dövüş türünden bahsederken aklımıza birçok farklı isim gelebilir. Ancak, uzun süredir oyuncular için Shadow Fight ile her zaman iyi bir hafızaya sahiptirler. Bu, bir web sitesinin platformunda flash oyun olarak oynanmak üzere üretilen bir sürümden gelen bir oyundur. Bu noktada kendi başarılarını elde etti, ancak henüz bir tarz ve rezonans yaratmadı.

Shadow Fight 3’te oyuncular bir karakter seçebilecek ve güçleriyle savaşabilecekler. Bu, bu bölüm için karakterinizin zaten özellikleri olduğu anlamına gelir. Göreviniz bu güçlü yönleri geliştirmeye devam etmek ve daha fazla savaşabilmelerini sağlamaktır.

Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu serinin franchise’ını oluşturan unsurlardan biri de silahtır. Her karakterin kendine has güç özellikleri vardır, ancak dövüş tarzları kullandıkları silaha göre özelleştirilir. Her silahın gücünü kullanmanın farklı bir yolu vardır.

Shadow Fight 3 Hakkında

İlk bakışta, Shadow Fight 3 bu dövüş oyunları serisinde alışılmadık bir değişiklik gibi görünüyor: Oyunun adına ilham veren parlak siyah grafik stili artık ayrıntılı ve gerçek 3D grafiklere yol veriyor. Ana karakter artık karanlıkta gizlenmiş efsanevi bir savaşçı değil, adı, türü ve görünümü sizin kararıyla belirlenen Gölge Mangası’nın yeni bir yüzü.

Nekki’nin hem oynanış hem de grafik olarak oyunu büyük ölçüde geliştirdiği söylenebilir, bu popüler oyun şirketinin dövüş oyunu serisindeki en iyi güncellemelerden biri. Ve bu faktörler sayesinde Shadow Fight 3 tüm platformlarda en iyi dövüş oyunları sıralamasına girdi.

Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi, düğmeye basın ve çeşitli saldırılar başlatmak için joystick’i kullanın. Uçan üstlerden ve yumruklardan tam darbelere kadar. Daha da iyisi, oyun sırasında yeni beceriler de kazanabilirsiniz.

Rakip silahı sizden atabileceğinden, çok savaş yapmayı unutmayın. Ve eğer silah elinizden düşerse, yardım etmek için bir karanlık gücü çağırmadıkça elinizle tamamen savaşmanız gerekir.

Ayrıca Goddess: Primal Chaos PARA ve Elmas Hileli İndir

Shadow Fight 3’te birçok farklı silah ve ekipman kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Batman’in Bane karakterinin yüzü veya çift kılıç, hançer ve nunchaku gibi silahlar gibi inanılmaz derecede tehlikeli görünen öğelerle karakterinizi daha da geliştirin. Seçtiğiniz silahlar ve karakterler kendi benzersiz dövüş tarzınıza karar vermede rol oynayacaktır.

Zor aşamalarda kazandığınızda ödüllendirilen birçok güçlü efsane vardır. Toplayabilir, kullanabilir ve yükseltebilir ve bir dizi rüya dövüş ekipmanı oluşturmak için ekipmanı birleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Shadow Fight 3, Legion, Dynasty ve Heralds’ın 3 fraksiyonunun güç mücadelesi etrafında dönüyor. Lejyonun Gölge Mangası, güçlü bir güç kaynağı olan Gölge Enerji’yi kontrol edebilir. Enerji doluysanız, karakteriniz hızı, gücü artırmak ve Gölge Yeteneğinin kilidini açmak için Gölge Formu’na sahip olabilecektir. Mutlu olmayın çünkü rakip karanlığın gücünü de bulabilir …

Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir
Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir
Shadow Fight 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 702 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Düşman, hiçbir şey yapmaz
Düşmanın kendi saldırısına saldırın (Saldırmak için herhangi bir düğmeye basmayın)

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu