Hileli Apk

Shadow Fight 2 v2.24.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Gölge dövüşü 2 sonsuz para ve maksimum seviye Tıpkı havalı silahınız gibi insan dünyasını korumak için insanüstü güçler kullanabilen bir canavara dönüşün. Düşmanlarla savaşmanız gereken heyecan verici bir arsa ile ünlü oyunun devamı.

Mod Menüsünü İndirin Shadow Fight 2 Infinite Money Hack 2022 Android için Ücretsiz Güncellendi!

Bu oyunda karakterinizi tonlarca silah, nadir bir zırh seti ve onlarca farklı yakın dövüş tekniği ile donatabilirsiniz. İblis yüzleri olan birçok düşman ve kötü patronla savaşmalısın. Sadece en cesur ve en çevik savaşçılar hedefe ulaşabilir Shadow Fight 2’nin tümünün kilidi açıldı Gölge Kapılarını kapatın.

ekran görüntüsü

Konu: Hatalarını düzeltme şansı bulan ve her yeri kötü iblislerden kurtarmak için her şeyi yapan efsanevi savaşçının gölgesi için oynuyoruz. Belirli bir hikaye, savaşlar arasında diyalog modunda ilerler.

genel olarak, Shadow Fight 2’yi İndirin Sonsuz Para ve Değerli Taşlar değişmemiş ve ilk bölümün güzel bir devamı haline gelmiş. Daha önce olduğu gibi, düşmanları ikiye böldüğünüz platform oyunları ve slasher oyunları da dahil olmak üzere aynı anda birden fazla türü üstlendi. İblisler bir kez daha insanlığı tehdit ediyor ama bu sefer onlar sıradan iblisler değil, uçurumun gerçek yöneticileri.

ekran görüntüsü

Bu yeni aşamada Shadow Fight 2 sonsuz maksimum seviye Eşsiz özelliklere sahip daha fazla düşmanın yanı sıra, yalnızca bir dizi kombo saldırı gerçekleştirmenize değil, aynı zamanda gerçek ölümler yapmanıza da izin veren oldukça basit bir savaş sistemi bulacaksınız. Düşman bitirme sistemi, ağır çekim modu ve kötülerle savaşırken iyi eğlenceler. Kahramanımız ülkesine ışığı geri getirebilecek mi?

Her biri dört kahramandan birine ait olan birçok yeni dövüş stilini deneyimleyin. Yalnızca benzersiz bir görünüm değil, aynı zamanda kendi silahlarınızı da ekleyerek her karakteri özelleştirin. Dövüş stiliniz ve becerileriniz silaha bağlıdır. Kombo saldırılardan ve düşmanları öldürmekten oluşan harika bir sistem. Her birinde birçok seviyenin kendi patronu vardır ve bu da öldürmesi o kadar kolay değildir. Tüm hızınızı ve gücünüzü kullanın, kahramanları pompalayın ve ülkenizin ışığını fetheden kötülüğü yenin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

* Reklam ağı optimizasyonu * Hata düzeltmeleri * Optimizasyon

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz oyun para birimi.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

FIFA Mobile v18.0.02 Apk Modu [Mod Menu / Speed Hack]

Ninja Kaplumbağalar Efsaneleri v1.22.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Survival Stay Alive v1.7.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu