Hileli Apk

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.11 [Elmas Hileli] Mod Apk

Shadow Fight 2 Special Edition sonsuz para mobil cihazlar için en iyi dövüş oyunlarından biridir. Eşsiz tarz, kesinlikle sizinle uzun süre kalacak, inanılmaz hikaye ve macera kalbinizde kalacak. Karakterinizin seviyesini yükseltin ve yalnızca ninjalarla değil, aynı zamanda gölgeler, canavarlar ve korumalarla da başa çıkmanızı sağlayacak benzersiz bir dövüş stili geliştirin.

Shadow Fight 2 Special Edition sonsuz para, maksimum seviye

Mobil dövüş oyunları türünde, Shadow Fight 2 MOD APK, oyuncuların yetenekli ninjalar olmasına ve bir iblis ordusuna karşı savaşmasına olanak tanır. Japonya’nın karanlık feodal çağında, Shadow Fight 2 dünyasını kurtarmak için bir kahraman olarak seçildiniz. Bu görevi tamamlamak için birçok farklı oyun seviyesinin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Her şeyden önce, oyuncunun cehennem savaşında farklı düşman türlerine karşı savaşması gerekiyor. Nihai hedef, iblis ordusunun dünyaya saldıramaması için Karanlık Kapıyı kapatmaktır.

    Shadow Fight 2 Özel Sürüm: Ekran Görüntüsü

6 farklı seviyede oyuncular becerilerini geliştirir ve güçlenmek için silahlarını yükseltir. Ancak performansınızı artırmak ve yolculuğa devam etmek için katıldığınız tüm bölümleri tamamlamanız gerekiyor.

Farklı silah sistemleri

Shadow Fight 2’nin bugün piyasada bulunan aynı türdeki diğer oyunlardan birçok önemli farkı var. Oldukça yavaş bir oynanışa sahiptir ancak tüm savaş eylemlerinde hassasiyet gerektirir. Özellikle Shadow Fight 2’de silahlar en önemli araçtır ve oyuncuların her seviyede kazanması için olmazsa olmazdır.

Klasik 2D grafikler

Diğer dövüş oyunları görüntü kalitesine odaklanırken, Shadow Fight 2 daha çok oyun ve oyun kalitesine odaklanır. Oyunda, karakterler her aşamadaki tüm maçlarda yalnızca siyah bir gölge altında görünür. Bu kadar basit grafiklere rağmen, bu, istemeden oyunu piyasada benzersiz kıldı. Bu Nekki oyununun orijinal grafik stili gibi görünüyor.

    Shadow Fight 2 Özel Sürüm: Ekran Görüntüsü

Shadow Fight 2, sizin gibi bir ustaya layık rakipleri aramak için sizi bilinmeyen diyarlarda heyecan verici bir yolculuğa davet ediyor. Ana karakter, bölgesindeki herkesi çoktan mağlup etmiş, geride pek çok mürit ve mürit bırakmıştır ve artık daha ciddi şeyler yapma zamanı gelmiştir. Yol boyunca, korumaları ve iblisleri öldürdükten sonra kapatılması gereken Gölge Kapılarla karşılaşacaksınız.

Shadow Fight 2 hack’inin ana avantajları: Rusça dil desteği; Çok sayıda hile ve silah türü; İlginç hikaye kampanyası; Birçok ikincil mod.

Hikaye kampanyasına ek olarak, Shadow Fight 2’de düellolar, baskınlar, patronlar ve şampiyonluklar bulunur. Her gün beğeninize göre bir şeyler bulacaksınız. Oyuncu, oynanışı, kombinasyonları, etkileri ve farklı düşman türlerine karşı etkililiği tamamen değiştiren farklı silah türlerini satın almakta ve yükseltmekte özgürdür. Oyun boyunca, belirli rakiplere karşı etkili ve yararsız olarak bölünmüş ortaklar size eşlik edecek.

    Shadow Fight 2 Özel Sürüm: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Bazı donmalar, gecikmeler ve çökmeler düzeltildi

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm fiyatlar 1 değerine değiştirilir;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu