Hileli Apk

Shadow Fight 2 v2.17.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Shadow Fight 2 PARA ve Elmas Hileli İndir Aynı zamanda Shadow Fight serisinin en başarılı sürümü – Nekki tarafından yayınlanan bir dizi dövüş oyunudur. Bu aynı zamanda, gecenin ilk günlerinde bile, ilk olarak size sunmak istediğim en iyi oyunlardan biridir.

Shadow Fight 2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun hikayeyi anlatan çok destansı bir filmle başlıyor.

Gölge savaşında 2 sonsuz para ve maksimum seviye,rakibini aramak için dünyayı dolaşan yenilmez bir samuray savaşçısına dönüşeceksiniz. Zafer onu kibirli yapar ve Gölgeler Kapısı’nın mührünü kıran samurayların katı yasasını ihlal eder. Dünyanın en tehlikeli düşmanları orada kapana kısıldı.

Bu hata sonuçlarına katlanmalarına neden oldu. Tüm karanlık dünya özgürleşti, Gölgeler Kapısı’nın güçlü büyüsü görünümünü çekiyor ve onu sadece gölgeyle bırakıyor. Bir şeylerin ters gittiğini ve dünyaya zarar verebileceğini fark etti, kötü ruhları tekrar devirmek için pratik yapmaya ve savaşmaya karar verdi.

Oynanabilirlik

Shadow Fight 2 PARA ve Elmas Hileli İndir, Tekken veya Mortal Kombat gibi geleneksel RPG’lere benzer bir oynanışa sahiptir. Bunda, göreviniz 1vs1 düşmanlığı savaşlarına katılmak, hareket etmek, saldırmak ve düşman saldırılarından kaçınmak için kontrol tuşlarını kullanmaktır. En önemli şey, sürekli olarak beceri ve kombinasyonlar oluşturmak için tuşları birleştirmektir.

Dört türe bölünmüş çok sayıda ölümcül silah kullanabilirsiniz:

Eliniz:

Silahlara dokunun veya

kullanın Bacaklarınız:

Düşmana saldırmak için tekmeyi kullanın Dağ: Düşmanları uzun mesafelerden gelen hasarlardan başlatın Mage: Saldırmak için sihir kullanın

Shadow Fight 2 ayrıca en basitinden en zoruna kadar farklı zorluk seviyelerine sahip çeşitli seviyelere ayrılmıştır. İlk adım öncelikle komutları tanımanızdır, böylece herhangi bir engel olmadan hızlı bir şekilde geçer. Sonraki adımlar daha büyük zorluklara sahip olacak, uyum sağlamanız ve doğru hareketi yapmanız veya göz açıp kapayıncaya kadar bir atış yapmanız gerekecek.

Oyun modları

Bu oyun çok zor değil ve birçok işlevi yok, ancak acele insanlar için değil. Tüm gölge savaşı fethetmek istiyorsanız belirli bir sabıra sahip olmanız gerekir 2 hack tüm sonsuzluk 2021. Oyun her zaman keşfedilecek yeni efektler ve yeni alanlar ekleyerek cazibesini korur.

İlk olarak, arsa modunu fethetmeniz gerekir: 7 bölüme 7 patron ekleyin. Özellikle son bölümde, daha önce yenilen tüm patronları göreceksiniz. Patronlar arsa güçlü olacak ve yenmek kolay olmayacaktır. Ekipmanlarınızı ve becerilerinizi geliştirerek gücünüzü geliştirmeniz ve saldırınız gerekecektir. Bir patronu ve korumayı öldürdükten sonra, arsanın kilidini açabilir ve aşağıda keşfedeceğiniz yeni modların kilidini açabilirsiniz:

satın almak ve Turnuvalar Hayatta Kalma Düelloları Yükselişini yükseltmek için para kazanabilirsiniz: Bu modu kazanarak özel kıyafetler ve özellikler alacaksınız.
Meydan

Okuma Özel Modları: Yeraltı Dünyası, Tutulma (Tutulma)

Shadow Fight 2

Nekki’nin özel teknolojisi çok iyi ve arkadaş canlısı bir 2D oyun yarattı. Bu oyun, konuyu arka planda vurgulamak yerine, konu tamamen siyahken arka planı vurgular. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü oyunun konusu bunu zaten açıkladı. 2D grafikler, ama son derece güzel.

Savaşlara katılarak oyunun tüm hayatını göreceksiniz. Saldırılar, karakter efektleri ve silah birleşerek telefon ekranında bir aksiyon filmi oluşturur. İnsanlar oyunun yüksek hızlı savaş oyunlarına kıyasla oldukça yavaş olduğunu fark edecek, ancak bu Japon samuray ruhunun anlamını açıklıyor: ajitasyon, konsantrasyon ve karar verme. Shadow Fight 2’nin acele bir oyun olmadığı söylenebilir.

Genel olarak, Shadow Fight 2 hala “sezon ortası” bir dövüş oyunu tanımlamakla sınırlıdır, çünkü Nekki, oyunun dayanıklılık unsurunun çekirdeğini keşfetmeden özünü daha ilgi çekici bir boyuta kaydırmıştır. Ancak buna karşılık, bu, daha az manipülasyonla, ancak güçlü bir bağımlılık etkisiyle oynaması çok kolay benzersiz bir oyun tarzına sahip olmamıza yardımcı oldu. Bu oyun aynı zamanda kablosuz bağlantılar aracılığıyla arkadaşlarla oynamamızı sağlar.

Gölge Dövüşü 2 Apk Mod

Gölge Dövüşü 2 Apk Mod
Gölge Dövüşü 2 Apk Mod

Android 3 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 140 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
mod menüsünü

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu