Hileli Apk

Sea Battle 2 v2.8.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Sea Battle 2 apk mod sonsuz para yeni yetenekler ve daha da büyük bir cephanelik ile herkesin en sevdiği çocukluk masa oyunudur! Dünya çapında milyonlarca insan oynuyor! Emrinizde savaş gemileri, uçaklar, denizaltılar, mayınlar ve bir radar var – ve hepsi bu kadar değil. Gemilerinizi yerleştirin ve rakibin savaş alanına saldırılar düzenleyin. Savaşı kazanmak için farklı türde silahlar kullanın ve düşman filosunu batırın.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla savaşın! Oyun stratejinizi geliştirin, taktiklerinizi geliştirin ve rakiplerinize ara vermeyin! Rütbenizi yükseltin ve filonuzun amirali olun! Bir liman şehri inşa et ve ödülleri topla Deniz Savaşı 2 sonsuz elmas🇧🇷 Destansı arenalarda kazanın ve yeni binaların kilidini açın. Askeri üsler, tersaneler, fabrikalar, gökdelenler, simge yapılar ve çok daha fazlasını inşa edin!

ekran görüntüsü

Bu, inanılmaz derecede popüler olan bir tahta oyunudur. Geliştiriciler, kağıt versiyonun benzersiz atmosferini yeniden yaratmayı başardılar. Tüm oyun öğeleri eğlenceli bir elle çizilmiş tarzda tasarlanmıştır.

Bu, bir mobil cihazda değil, çizgili bir defter kağıdında oynuyormuşsunuz izlenimi verir. Oyun, Android işletim sistemini çalıştıran akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. Oyun, tüm gemilerinizi sahaya yerleştirmeniz ile başlar.

ekran görüntüsü

Bundan sonra düşman filosuna ateş edebilirsiniz. Ana hedefiniz tüm düşman gemilerini dibe göndermek olacak. Oyun alanı, 10’a 10 hücreli geleneksel bir karedir.

Aynı cihazda arkadaşlarınızla oynayabilir ve çok oyunculu modda dünyanın her yerinden diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Emrinizde gerçekten çok büyük bir silah cephaneliğiniz var. Normal oyunun aksine uçaklar, mayınlar, denizaltılar ve daha fazlası var.

Oyun aşağıdaki yönlerle karakterize edilir: Mükemmel grafikler. Harika ses efektleri. Seçilebilir zorluk seviyelerine sahip çeşitli oyun modları.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

· Günlük ödüller · Küçük hata düzeltmeleri

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok fazla elmas var.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Savaş Makineleri v7.3.2 Apk Modu [Radar Hack]

Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi v5.6.31 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Aç Köpekbalığı Dünyası v4.9.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu