Hileli Apk

Score Hero 3 v2.71 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hero 3’te sonsuz para kazanın muhteşem futbol simülatörü Score Hero 2’nin devamı niteliğindedir. Oyun, iyileştirilmiş grafikler, yeni özellikler, güncellenmiş sporcu ve takım veritabanı, ek modlar, ana karakterin özelleştirilmesi ve çok daha fazlasını aldı.

Hack Score Hero 3 Hakkında Sonsuz para ve yaşam

Score Hero 2023 mod apk’daki oyuncunun görevi, aynı türdeki futbol oyunlarından pek farklı değil. O, katıldığı oyunlarda takımını nihai zafere götürmesi gereken oyuncudur. İlk olarak, oyuncular oyun boyunca takip etmek için favori takımlarını seçebilirler. Şu anda bu oyunda lisanslı irili ufaklı 90’dan fazla takım var. Hangi takımla sözleşme imzalayacaksın?

Elbette buna karar vermekte özgürsünüz. Seçim süreci tamamlandıktan sonra, oyuncular hemen resmi bir maça katılmaya hak kazanırlar. Tıpkı futbol kurallarında olduğu gibi, oyunu kazanmak için rakibinizden daha fazla gol atmanız gerekir.

her fırsatı kullan

Score’da sahip olduğum tüm özellikleri neden kullanayım? Kahraman 2023? Çünkü bu oyunda oyuncuların sadece belirli sayıda ağı bulunuyor. Özellikle, topu atmak için başarısız olan her girişimde, oyuncu kalp sırasını kaybeder. En fazla 20 kalp çubuğu kullandıysanız, bu oyuna devam edemezsiniz ve baştan başlamanız gerekir.

Süper gerçekçi grafikler

İlk sürümden bu yana büyük ölçüde geliştirilmiş olan bu oyunda grafiklerin kalitesinden bahsetmemek hata olur. Kontrol! Hero 2023, sahada detaylı grafikler, gerçekçi görseller ve gelişmiş oyuncu hareket efektleri içeren bir platform sunuyor. Bu, oyunculara ihtiyaç duydukları sürekliliği sağlar ve sahada birer oyuncuya dönüştüklerini hissederler.

geliştirilmiş grafikler; çeşitli kariyer; gelişmiş görüntü ve şekil düzenleyici; tamamen Brezilya Portekizcesi.

Kariyerinizde daha fazla çeşitlilik, geliştirilmiş grafikler, yeni görevler ve sizi hızlı kararlar almaya zorlayan değişen durumlar bulacaksınız. Aşağıda hem orijinal oyun istemcisine hem de Score Hero 23’ün hacklenmiş versiyonuna bağlantılar var.

Oyun özellikleri

Bu dizinin ikinci bölümünü oluştururken, geliştiriciler oyun hayranlarının tüm isteklerini dikkate aldılar ve ayrıca ilk atari salonundaki başarısız kararların çoğunu ortadan kaldırdılar. Şimdi kontrol et! Score Hero 2023, mobil oyunların, türün ve genel olarak futbolun tüm hayranlarını memnun etmesi gereken çok daha fazla mekanik, özellik ve etkinlikle doludur. Score’un ana özelliklerine ve işlevlerine göz atın! Sağlanan listeye göre daha fazla ayrıntıyla Hero 2022:

Amatör liglerden zirveye yükselecek sıfırdan benzersiz bir futbolcu yaratın. ayrıntılı bir görünüm, özellikler ve oyun formu düzenleyicisinde çalışın; Farklı beceri ve nitelikleri hedefleyen eğitim programları; farklı ülkelerden kulüpler ve takımlar dahil olmak üzere dünyanın her yerinden 90’dan fazla lisanslı takım;

Neler Yeni !

• Sorun giderme

Android 8.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: para yerine azalır (hedeflerini geri sardığında ya da can (kalp) satın aldığında🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu