Hileli Apk

Scary Teacher 3D v5.27.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Korkunç Öğretmen 3D apk mod sonsuz para Her yaştan oyuncu için mükemmel, çok fazla korkutucu ve ürkütücü sahne yok ama önemli olan hocaya yakalanmamak yoksa başın belaya girer. Bu görev seviyelere ayrıldığı için oldukça zordur ve tüm eylemler sırlarla dolu interaktif bir evde gerçekleşir. Senin için zor olacak, ama bir o kadar da heyecan verici.

Her biri oldukça zor bir bulmaca olan 15 odadan oluşan büyük bir ev sizler için hazırlandı. Bulmacalar her yerde gizlidir ve ne kadar ilerlerseniz öğretmeniniz hakkında o kadar korkunç yeni sırlar öğreneceksiniz. Bodrumda en beklenmedik şey seni bekliyor, oraya gitmeye cesaretin var mı?

ekran görüntüsü

Okulunuza yeni bir öğretmen geldiğinde herkese iyi bir bayan gibi göründü ama size ve sınıf arkadaşlarınıza öğretmeye başlayınca her şey değişti. Çok uzun süre katlandığınız en küçük suçlar için şiddetli zorbalık, dayak ve ağır cezalar ve intikam zamanı.

Oyun özellikleri şunları içerir:

1. Açık dünya tarzı interaktif ev 2. Çözülecek 15 farklı oda ve bulmaca 3. Korku temaları ama her yaştan çocuklar için uygun 4. Basit kontroller

ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

Etkileşimli bir ev tarzında harika bir açık dünya ve kendinizi bu sıra dışı dünyaya tamamen kaptırmanıza izin verecek eğlenceli 3D grafikler. Bütün bunlar size yardımcı olacak ve görevi zorlaştıracak, çünkü kendiniz tuzaklar ve sürprizler kurmanız gerekecek ve öğretmeninizin o anda nerede olduğunu sadece seslerle bileceksiniz.

Koş, saklan, pastanın içine bomba koy ve öğretmenini korkutmak için birçok kötü şey yap. Onları çıldırtın ve okulunuzdan kovun ki yeniden huzur içinde yaşayıp çalışabilesiniz ve bunun o kadar kolay olmayacağını da unutmayın. Bu nedenle, iyice hazırlanmanız gerekir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni seviyeler ve hata düzeltmeleri eklendi.

Android 4.2 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz para, yıldızlar ve enerji; Oyun sırasında hiçbir reklam gösterilmeyecektir.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu