Hileli Apk

Scary Teacher 3D v5.15 PARA ve Elmas Hileli İndir

Scary Teacher 3D PARA ve Elmas Hileli İndir, yukarıda belirtildiği gibi size iki karakter getiriyor. Bu oyunun bitmesinin nedenlerinden biri, ana karakterimizin sert bir öğretmenle tanışan dahi bir öğrenci olmasıdır. Bu öğretmen her zaman fiziksel ceza getirir ve aynı zamanda kahramanın evinin yanında yaşar. Bu nedenle, oyunun şaka yapma ve bu karaktere bir ders verme hedefi vardır.

Bu oyunun oynanışı basit görünüyor, ancak hazırlanması uzun zaman alacak ve özel bir bakıma ihtiyacı var. Özellikle, şemanızı çalıştırmak ve ekranın ortasındaki metin aracılığıyla sağlanan bilgiler aracılığıyla hangi eylemleri yapacağınızı bilmek için bu eve gireceksiniz. Aynı zamanda, bu satırlar ne yapılması gerektiği veya kadının bundan sonra hangi eylemleri yapması gerektiği gibi birçok bilgi sağlayacaktır.

Scary Teacher 3D PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu bilgiye sahip olduktan sonra, sonunda bir tabana sahip olmaya başlayacaksınız ve bir plan hazırlayacak ve eve gireceksiniz. Oyuncuların çevresel unsurlarla etkileşime girebileceği bir dünyadır. Böylece ilginç numaranız için öğeleri alabilir veya bazı odaları veya içeri girme fırsatlarını açabilirsiniz. Aynı zamanda, onları yakalamasını önlemek bu oyunda kaçınılmazdır.

Scary Teacher 3D PARA ve Elmas Hileli İndir
Scary Teacher 3D PARA ve Elmas Hileli İndir
Scary Teacher 3D PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 703MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu