Hileli Apk

Sand Balls v2.3.15 PARA ve Elmas Hileli İndir

Sand Balls PARA ve Elmas Hileli İndir – güzel grafikler, interaktif ortam, fizik yasaları ve olayların gidişatını doğrudan etkilemeyi seven herkesi memnun edecek diğer birçok niteliklere sahip harika bir bulmaca oyunudur. Bir kamyonun arkasına bir grup renkli top teslim etmeniz gerekir. Bu, kumlu kütlede delikler açarak yapılmalıdır. Hızlı ve basit bir süreç, özensiz oyuncuları şaşırtacak çeşitli engeller, kusurlar ve gizli tuzaklar tarafından engellenecektir. Bu nedenle, eylemlerinizi düşünmeli ve acil durumlarda olası yeni yönleri önceden hesaplamalısınız. Aksi takdirde, teslim edilen yük düzeyi tamamlamak için yeterli olmayabilir.

Sand Balls APK Mod renkli topları ile basit ama son derece bağımlılık yapıcı bir oyundur.

Oyunun konusuna göre, okyanusun ortasındaki belirli bir adaya gitmek zorunda kalmayacaksınız. Son zamanlarda, burada güçlü bir fırtına geçti ve tüm binalara zarar verdi ve basit bulmacaları çözerek onları geri yüklemeniz gerekiyor. Seviyeleri tamamlayarak, yıkılan binaların restorasyonu için gidecek yıldızları kazanacaksınız.

Her seviyede, oyuncu aracın gövdesini yerin üst kısmında bulunan renkli toplarla yüklemek zorunda kalacaktır. İlk olarak, onları indirmeniz gerekir ve bunun için delikler ve biraz mantık kullanarak bir tür tünel kazmanız gerekir. Oyun açısından, bulmaca ünlü oyun Timsah Bataklık çok benzer, sadece burada, su yerine, topları kullanılır, hangi engellerin çeşitli ile dolu zor bir yoldan geçilmelidir. Arabaya ne kadar çok top koyabilirseniz, ödül o kadar büyük olur.

Yıldızlar yapıların restorasyonu için gider ve madeni paralar yeni toplar, ilginç animasyon efektleri ve arabalar için harcanabilir. Seviyeleri tamamlayın, ikincil görevler tamamlandı ve oyunun tadını çıkarın.

Sand Balls PARA ve Elmas Hileli İndir
Sand Balls PARA ve Elmas Hileli İndir
Sand Balls PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut :

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu