Hileli Apk

Royal Match v12146 [Elmas Hileli] Mod Apk

Royal Match apk mod sonsuz para Klasik 3’lü eşleştirme mekaniğine sahip bu renkli ve bağımlılık yapan mantık oyununda kendinizi muhteşem bir kraliyet kalesinin topraklarında bulacaksınız ve 1000’den fazla yoğun ve inanılmaz derecede bağımlılık yaratan seviyenin üstesinden gelebilirsiniz.

Oyun kuralları oldukça basit ve kazanmanız gereken tek şey, tahtayı temizlemek ve bulmacayı çözmek için üç veya daha fazla özdeş nesneyi birleştirmektir. Burada karizmatik Kral Robert ile tanışacak ve kraliyet kalesini stil ve stil ile dekore etmesine yardım edeceksiniz. Ayrıca kraliyet kalesiyle ilgili ilginç oyun etkinlikleri ve hikayeler bulacaksınız ve seviyeleri geçtikçe, kralın her odada giyinmesine yardımcı olmak için oyun içi para birimi kazanabilirsiniz.

Kraliyet Maçı Sonsuz Yaşamlar türün yeni başlayanlar ve hayranları için mükemmeldir, kraliyet odalarını, lüks bahçeleri ve kalenin diğer muhteşem alanlarını keşfedip dekore ederek boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır.

Zevk için birçok şaşırtıcı yapbozumuz var! Her yeni bölüm ücretsiz jetonlar, özel ödüller, sürpriz görevler, harika alanlar ve süper harika kombinasyonlarla geliyor! Harika grafikler ve şaşırtıcı bulmacalarla bir sonraki maç 3 seviyesine dalın:

Kraliyet Maçı Sonsuz Para Özellikleri: Hem maç 3 ustaları hem de yeni başlayanlar için benzersiz maç 3 oynanışı ve eğlence seviyeleri! Bonus seviyelerde çok sayıda madeni para ve özel hazineler toplayın! Kilidini açmanı bekleyen güçlü güçlendiricileri kullan! Kuşlar, sandıklar, iksirler, kilitli dolaplar, elmaslar, sihirli şapkalar, kasalar, gizemli posta kutuları ve domuzcuklar gibi çeşitli yol engellerine dikkat edin! Madeni paralar ve güçlendirmeler gibi harika ödüllerle harika sandıklar açın! Kral Robert’ın evindeki yeni odaları, kraliyet dairelerini, yemyeşil bahçeleri ve diğer birçok harika alanı keşfedin! Kralın yatak odası, mutfak, arka bahçe, garaj ve daha pek çok harika oda gibi alanları dekore edin! Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyun ve liderlik tablolarının zirvesine ulaşın!

Neler Yeni !

Daha iyi bir deneyim için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sürücüler masraflarla birlikte artar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Angry Birds Dream Blast v1.44.0 Apk Modu [Vidas Infinitas]

Angry Birds Maç 3 v5.9.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Tasarım Ustaları v1.8.12659 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu