Hileli Apk

Rope Hero v3.3.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

içinde Halat Kahraman apk mod sonsuz para Kanun ve düzenin tek sadık savunucusu ve adalet savaşçısı olmak için büyük bir metropole seyahat edeceksiniz. Kahramanınız, Örümcek Adam gibi yüksek binaların duvarlarına tırmanmak için güçlü bir kanca kullanan uzman bir takım elbiseli tırmanıcıdır.

Sizin ve kahramanımızın aksine, öfkeli suçlulardan oluşan bir çete harekete geçerek amansızca sivillerin evlerine ve kamu tesislerine girecek. Suçla savaşmaya hazır mısın? Çok işlevli bir kıskaç ve diğer birçok oyun yeniliğini kullanın, kötüleri yenin ve benzersiz ekipmanlara erişin, heyecan verici görevleri tamamlayın ve metropolü haydutlardan kurtarın!

ekran görüntüsü

Bütün bir metropol bir haydut çetesinin insafına kalmıştı. Düşmanlar bölgede herkesin gözünü korkutmuş ve insan hayatına değer vermemiştir. Teknolojik bir takım elbise giymek ve “kötü adamların” tüm planlarını bozmak yeterlidir.

Yıllar içinde büyüyen suç ağını tamamen devre dışı bırakmak için düzinelerce görevin tamamlanması gerekiyor. Neyse ki, kahraman tüm bunları kendi başına halledebilecek. Güçlü bir silahı ve içinde kendini tamamen güvende hissettiği süper bir kıyafeti var.

ekran görüntüsü

yine de olur! Son olarak, kurşun geçirmezdir, gece görüş gözlüğü ve mermi nişan alma yardımcıları ile donatılmıştır ve Örümcek Adam gibi zıplamak veya nesneleri yakalamak için kancaları düşürmenize olanak tanır.

Oyun Özellikleri: Çok işlevli kontrolör. Dinamik oyun. İyi düşünülmüş kurgu. Parlak karakterler. Olaylar büyük bir şehirde geçiyor. Güçlü silah. Kara ve hava taşımacılığının mevcudiyeti. Ana karakterin orijinal kombo saldırılarına ve süper yeteneklerine ek olarak zor gösteriler.

Oyun, dinamik aksiyon oyunlarının tüm hayranlarına hitap edecek. Ancak kontrollere alışmanız gerekiyor çünkü iki kontrol joystick’ine ek olarak sanal düğmeler ve alışılmadık bir yönlendirme sistemi var.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sorun giderme

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Harcadıkça para büyür.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu