Hileli Apk

Ronin The Last Samurai v2.0.576 [Mod Menu / Imortal] Mod Apk

Ronin Son Samuray apk mod sonsuz para Cesur bir samuray ile karşılaşacağınız savaş ve RPG unsurları içeren hızlı tempolu bir aksiyon-macera oyunudur. Öğretmeni öldü ve şimdi kahraman, efendisinin ölümünden sorumlu olanları cezalandırmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor. Bu kadar zor bir sınavda ona yardım etmeye istekli misiniz?

Kahramanın temel becerileriyle ve motive edici bir intikam duygusuyla başlayacaksınız, ancak denemelerin üstesinden geldikçe, yavaş yavaş özellikleri elinizden alabileceksiniz. Güçlü ekipman ve pompalama becerileri, kahramanınızın yoluna devam etmesine yardımcı olacaktır, çünkü ilerledikçe, yol boyunca daha tehlikeli rakiplerle karşılaşacaksınız.

ekran görüntüsü

Oyun stili

Yıllarca bağlı olduğunuz efendi öldü, ama doğal bir ölümle ölmedi, ona karşı kin besleyen diğer lordların eline geçti. Ve şimdi bir ronin oldun ve savaş yoluna çıkmaya hazırsın, ama kimse bu yolun seni nereye götüreceğini bilmiyor, tek başına geç ve yüzlerce düşmanla savaş.

Bu arada, buradaki savaşlar çok sıra dışı, sadece grafikler fırçayla boyanmış bir resim tarzında yapılmakla kalmıyor, aynı zamanda savaş sisteminin kendisi saldırılar ve karşı saldırılar gibi görünüyor. Düşmana saldırın ve size saldırdıklarında onları savunun. Ancak bu, ilk bakışta göründüğünden daha zordur.

ekran görüntüsü

Ronin The Last Samuray’ın Özellikleri:

Ronin The Last Samuray hileli apk sınırsız para ve mücevher Komik bir stili ve çok güzel grafikleri, birçok seviyesi ve onlarca farklı düşmanı var. Gerçek şu ki, burada herkesin kendi kişisel silahları var ve göreviniz saldırı ve savunma düğmelerini kullanarak düşmanla savaşmak.

Son saniyede savunmayı başarılı bir şekilde vurarak karşı saldırıya geçebilir ve rakibinizi ezebilirsiniz. Bu durumda, tek bir kahramanınız yok, her biri kendi silahına sahip olan ve onlarca düşmanı yenebilen dörde kadar. Ronin’e intikamında yardım et ve kötü lordları yok et.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Craftsman’s Forge Scroll’u oyuna giriş yaptıktan sonra elde edebilirsiniz (yalnızca 13 Kasım’a kadar) – Birleşik “Eğitim” ve “Etki Alanı” sistemi – Shura’nın Yol Sıralaması ve “Altar of Nightmares” yeniden düzenlemesi Legendaries Eklenen Ekipman ve Öz Seçeneği – Lütfen Gelen Kutusuna bakın detaylar için.

Android 5.0 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– rakiplerin dondurulması; – Hızlandırılmış beceri bekleme süresi; Yalnızca öğreticiyi geçtikten sonra kullanın, yalnızca 64 bit cihazlarda çalışır!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu