Hileli Apk

Romance Fate: Stories and Choices v2.7.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Romance Fate: Stories and Choices PARA ve Elmas Hileli İndir Birçok farklı platformda birçok tanışma simülasyon oyunu mevcuttur. Birçoğu bir veya birkaç hikaye etrafında döner ve yavaş yavaş daha büyük bir düğümü açma seçenekleri sunar. Ya da diğerleri eğlenceyi artırmak için seçim simülasyon formu ile maç 3 bulmaca formu arasında ikiyi bir araya getirecektir. Bence, tüm bu yöntemler çok uzun solukludur ve bazen tüm hikayeyi kafa karıştırıcı, parçalanmış ve daha az ilginç hale getirir. Neden insanlar asıl konuya girmiyorlar: flört etmek?

Sorum Romance Fate oynarken cevaplandı. Çok doğrudan, uzun ve karmaşık bir hikayesi yok ve doğrudan söylenmesi gerekenlere gidiyor. Çok geçerli bir oyun seçimi.

Aslında, cazibe manipülasyon veya oyun değildir

Romance Fate’te aşk hikayeleri dünyasına girerek hikayeyi ve iki ana karakterden birini seçebileceksiniz. Ve geleneksel seçim simülasyon tarzında, her durum ortaya çıktığında, yanıt verir ve sürekli seçimler yaparsınız. Bu seçimler kendin tarafından yapılır, kalbinin ardından. Ve her adım farklı sonuçlar getirir.

Romance Fate: Stories and Choices PARA ve Elmas Hileli İndir

Bazen belli belirsiz bir konuşmayı geçmeyi seçersiniz, ancak sonunda beklenmedik sonuç sizi şaşırtır. Bazen doğru kararı verdiğin için rahat bir nefestir. Bazen oyun bitene kadar sürecek bir pişmanlıktır. “Neden bunu yapmıyorum?”, “Ben bir salağım”, “Farklı yaşamaya çalışmak istiyorum”… Romance Fate gibi dramatik bir oyun oynadıktan sonra kendinize soracağınız bir dizi sorudan bazıları olacak.

Romance Fate: Stories and Choices PARA ve Elmas Hileli İndir
Romance Fate: Stories and Choices PARA ve Elmas Hileli İndir
Romance Fate: Stories and Choices PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 54MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Reklamları izlemeden ücretsiz elmas alabilirsiniz
– Kullanıcı Adı: cheatbyte
Şifre: cheatbyte.com

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu