Hileli Apk

RollerCoaster Tycoon Touch v1.4.5696 [Elmas Hileli] Mod Apk

RollerCoaster Tycoon Touch apk mod sonsuz para Hiç kendi eğlence parkınızı kurmayı hayal ettiniz mi? Şimdi bu fırsatınız var. Güzel 3D grafiklerle hayallerinizdeki eğlence parkını inşa edin, yönetin ve yarattıklarınızı sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşın. Hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı Roller Coaster Tycoon Touch🇧🇷

Sürüşlerinizi geliştirmek ve hayalinizdeki parkı süslemek için kullanmak üzere daha fazla özel kart almak için görevleri indirin. Sürüşler ne kadar dik olursa, ziyaretçileriniz o kadar mutlu olur ve o kadar çok para kazanırsınız! Emrinizde 250’den fazla nesne (slaytlar, restoranlar, pavyonlar, mağazalar ve çok daha fazlası) ve ayrıca daha fazla ziyaretçi çekmek için çeşitli yollar var. Ayağa kalkın, kendinizi geliştirin ve projenizle insanları mutlu edin.

    Roller Coaster Tycoon Touch ekran görüntüsü

öğrenme yolu Hız treni kralı dokunuşu Uyarlanabilir – oyun boyunca ipuçları verilir. Böylece kullanıcı yapıyı kullanabileceği bir yerdedir. Küçük bir bütçe mevcuttur – yalnızca yaklaşık 10.000 ABD Doları.

Aynı zamanda, harcama konusunda sınırlı değilsiniz: Mümkün olduğu kadar uzun süre kalmak için en az bir cazibe merkezindeki her şeyi indirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir yerde inşa etmeye başlayabilir ve istediğiniz kadar döngü, eğri, eğim ve iniş yerleştirebilirsiniz. Hemen dikkat etmeniz gereken tek şey, kurulu yapıların hem inşası hem de yıkımı için para harcama ihtiyacıdır.

    Roller Coaster Tycoon Touch ekran görüntüsü

Roller Coaster sadece bir eğlence parkı inşaat simülatörü değildir. Bu, finansal yönetim öğeleri içeren bir şehir planlama simülatörüdür. Kullanıcılar, kar elde etmek ve alınan kaynakları doğru bir şekilde dağıtmak için ziyaretçilerinin memnuniyetini önemsemelidir.

Bu nedenle, sadece yeni cazibe merkezleri inşa etmek değil, aynı zamanda mevcut cazibe merkezlerinin onarımı ve bakımı için bütçeye para yatırmak da gereklidir. Unutmayın, ziyaretçileriniz için ne kadar kolaylık olursa, o kadar fazla kar elde edebilirsiniz.

    Roller Coaster Tycoon Touch ekran görüntüsü

Neler Yeni !

+ Hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Biletler için jeton satın alabilirsiniz;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu