Hileli Apk

Rogue Land v0.9 PARA ve Elmas Hileli İndir

Rogue Land‘in oynanışı basittir. Haritada sırayla turları seçmeniz gerekir. Canavarları bulmak için kahramanınızı hareket ettinin. Antik ejderhalar, şövalyeler, taş canavarlar, fare patronları veya satirler gibi oldukça zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız… Rakibinize yaklaştığınızda, karakteriniz otomatik olarak saldırmak için ilerler. Sadece hareket etmeniz, muhakeme becerilerinizi kullanmanız, kendiniz için birçok öğe kazanmanız ve toplamanız gerekir.

Oyunun kahramanları da farklı şekillerde ve yeteneklerle farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Onları savaş sırasında işe alırsan yardımı olur. Okçular, kılıç ustaları, şövalyeler, büyücüler falan olabilirler. Bu şövalyeleri buna göre farklı savaşlar için kullanmayı seçin. Buna ek olarak, savaşı daha hızlı bitirmek için Health Boost, Headshot ve First Aid gibi özel yetenekleri de kullanabilirsiniz. Bu beceriler çekicidir, ancak kilidinin açılması ve altın paralarla güncellenmesi gerekir. Bunları etkili bir şekilde kullanın.

Rogue Land PARA ve Elmas Hileli İndir

RPG oyunları oldukça popülerdir. Ancak, genellikle çekici olmayan 2D grafikler eşliğinde basit içerik ve oynanışla tasarlanmıştır. Ancak, Rogue Land içinde parlak bir noktadır. 3D grafikler oyuncuların gerçek bir savaşa dalmış hissetmelerini sağlar.

Yanan, buzlu veya orman topraklarından geçen harita benzer canavarlara benzeyecek. Örneğin, yanan araziyi geçmek ejderha ateş şefini bulacak, ormanı geçecek ormanın tanrı şefini bulacak, … Bu yaratıklar gerçekçi mitolojik yeteneklerle tasarlanmıştır. Bunları kullanırken, karakterin yeteneklerine de dikkat edilir, Artan Sağlık, Headshot ve İlk Yardım gibi olağanüstü beceriler, harika etkiler yaratacaktır.

SICAK BONUSLARA SAILA 2 OYUN MODU

Rogue Land macera ve yan görev olan 2 farklı oyun moduna sahiptir. Macera modu ile şövalyeleri götürebildiğin kadar uzağa götürürsin. Küçük kapıların üstesinden gelmeli, çok sayıda altın, mücevher ve eşya toplamalı ve daha güçlü olmak için karakterinizi yükseltmeniz gerekir. Daha da güçlü silahlar satın almak için altın ve mücevher kullanın. O zaman savaşa git ve kötü patronları yen.

Ancak, dokunma işleminiz bazen çok pürüzsüz değildir. Birçok kez başarısız olacak karmaşık kapılar vardır. İşte o zaman paralel görevlere geçmek için maceranızı duraklatmanız gerekir. Yan görevler gerçekleştirerek altın, mücevher ve sayısız yükseltme öğesi kazanacaksınız. Bu mod ekstra bir gelir kaynağı kazanmanıza yardımcı olur, bu nedenle bundan en iyi şekilde emin olun. Şimdi, silahlarınızı sonuna kadar yükseltmeyi ve özel yeteneklerin kilidini açmayı unutmayın; yolculuğunuza devam etmenin en kolay yolu budur.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 7 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 98MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
alışveriş yaparken kaynaklar artar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu