Hileli Apk

Rise of Kingdoms: Lost Crusade v1.0.56.18 PARA ve Elmas Hileli İndir

Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir gündelik strateji türünde temiz bir nefes. Diğer türlerden öğeler içerir ve oyuncuya benzeri görülmemiş bir eylem alanı açar. Oyuncu inşa etmek için bir medeniyet seçerek başlamak zorundadır (şimdi oyunda 11 seçenek vardır). O zaman inşa etmeye ve savaşmaya başlamak için 34 kahramandan birini seçmeniz gerekir. Her iki durumda da, oyunun eylemlerini dikkatlice tartmalı ve daha fazla sayıda galibiyet elde etmek için stratejik olarak düşünmelisiniz!

ÖZELLİK

Lilith Games, 2018’de Rise of Kingdoms mod apk’ı (sınırsız mücevherler 2021) yayınladı. Oyuna iki yıllık erişim sırasında 10 milyondan fazla indirme ve 4.3/5 reyting topladı.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir

Rise of Kingdoms: Lost Crusade, uygarlığın ilk aşamalarını oldukça hızlı ve kolay bir şekilde inşa etmeyi kolaylaştırır. Başlangıçta, bir orduyu işe almaya ve eğitmeye odaklanabilirsiniz, ancak daha sonra hem koruma hem de fetih için savaşmanız gerekir. Ne yapılacağını ve nasıl inşa edileceğini anlamak için, oyuncunun antrenman ipuçlarından haberdar olması daha iyidir. Sizin yardımınızla, geliştiriciler oyuncuyu kurallar hakkında bilgilendirir ve mevcut seviyeyi daha hızlı aşmalarına yardımcı olun. Diğer şeylerin yanı sıra, oyunun yaratıcılarından gelen ipuçları, işlevsellik ve mekaniğin yanı sıra oynanabilir araziyi daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Bu arada, krallıkların yükselişi mod apk (sınırsız mücevherler 2021)krallıkların yükselişi mod apk sonsuz para 2021 haritası tüm oyuncular için aynıdır. İki bölüm içerir: oyuncu haritası ve dünya haritası. Çok uygundur, çünkü hangi bölgeleri keşfedebileceğinizi veya fethedebileceğinizi görebilirsiniz!

GÖREVLER YARDIM ZDIRDIRABILIR

Geliştirici endişesinin bir diğer unsuru da atamalardır. Bunları tamamladıktan sonra, oyuncu sadece binalarını ve birimlerini yükseltmek için oyun içi para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda medeniyetlerinin gelişimi hakkında gizli talimatlar alır. Bu nedenle, bir oyuncunun oyunun gelecekteki davranışı hakkında soruları varsa, görevler size yardımcı olacaktır!

MÜTTEFIK GÜÇ

Rise of kingdoms mod apk all infinity çevrimiçi bir strateji oyunudur, bu nedenle belirli bir gelişim seviyesine ulaşırken, oyuncuların bir ittifaka katılma ihtiyacıyla yüzleşmeleri gerekir. Oyun içi ittifaklar sadece bölgeleri savunmaya ve başkalarını fethetmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda takas veya satın alma yoluyla birlik içinde nadir öğeler elde etmenize de izin verir. Buna ek olarak, özellikle acemi oyuncular için önemli olan deneyim kazanabilirsiniz. Kalkınmaya olan ilginizi kaybedebileceğiniz için ilk seviyelerden bir ittifaka girmeye değmez. Müttefikleriniz koruma ve yardım sağlayabilir, bu nedenle oyuncunun neredeyse hiçbir şey yapmasına gerek yoktur. Belirli bir gelişim seviyesine ulaştıktan sonra, kendi birliğinizi oluşturabilirsiniz!

GRAFİKLER VE SES

Oyuna getirilen en son güncelleme sadece yeni uygarlıklar değil (başlangıçta 8, şimdi 11’di) aynı zamanda yeni bir grafik bileşeni. Rise of Kingdoms: Lost Crusade’deki grafikler başlangıçta yüksek kalitedeydi, ancak şimdi oyuncular ve eleştirmenler bunu şaşırtıcı görüyor. Buna ek olarak, oyun mükemmel 3D karakterlere ve oyunun diğer unsurlarına sahiptir, bu da göze hoş geldiğini yapar. Oyunun genel tasarımı, yüksek kaliteli renkler ve iyi özel efektlerle memnun eder. Oyunun genel tarzına uyan iyi yapılmış bir ses tasarımından da bahsetmeliyiz.

MOD AÇIKLAMASI

Oyunda her zaman yeterli para yoktur, bu yüzden Rise of Kingdoms: Lost Crusade’i para için bir mod ile indirmek daha iyidir. Bu, oyuncuların medeniyetlerini daha hızlı geliştirmelerini ve büyük, iyi eğitimli bir ordu kiralamalarını sağlar.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir

Ekibimiz Rise of Kingdoms: Lost Crusade’i ve sınırsız para özelliğini test etti. Test sonuçlarına dayanarak, modun doğru çalışmasını garanti ediyoruz. İlk lansmandan sonra hesabınızda neredeyse sınırsız oyun içi para alırsınız. Tabanınızı geliştirmek ve binaları yeniden inşa etmenize ve sayısız heyecan verici savaş kazanmanıza yardımcı olabilecek güçlü birimler satın almak için harcayabilirsiniz. Oyunun değiştirilmiş sürümünü indirirken zorluk olmayacaksınız. Aşağıdaki ayrıntılı talimatları izlemesi yeterlidir.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade, oyuncunun bölgelerini kademeli olarak geliştirmesini gerektiren sıra tabanlı bir çevrimiçi strateji oyunudur. İnşaata ek olarak, oyuncu kendi ve rakip bölgesi için savaşmalıdır. Asker sayısına ve antrenmanlarının kalitesine bağlı olarak, oyuncu sınırlarını sağlam tutmayı başarır. İyi bir ordu elde etmenin yanı sıra gelişmiş binalar inşa etmek, görevleri tamamlamak için bir ödül görevi gören oyun içi para birimi gerektirir.

Oyun benzer oyunlardan önemli ölçüde farklı değildir. Her şey basit ve açık. Zor durumlarda, oyuncu oyunun kontrolünün inceliklerini açıklayan ipuçlarına ve kurallara başvurabilir.

ÖZETİMİZ

Rise of Kingdoms: Lost Crusade, kendi medeniyetini inşa etme gücünü ve yeteneğini hissedenler için parlak ve heyecan verici bir MMO stratejisidir! Oyun bağımlılık yapar, sizi oyun bölgenizde yeni başarılar yapmaya davet eder!

Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir
Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir
Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 700MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu