Hileli Apk

Rise of Empires: Ice and Fire v1.250.223 PARA ve Elmas Hileli İndir

Rise of Empires: Ice and Fire PARA ve Elmas Hileli İndir İlk başta, küçük bir kasabanın güçlü doğu mahkemelerinin işgali ve her komplonun arkasındaki kötü adam olan Ölümün Öncüleri tarafından harap edildiği bir lider olarak başlıyorsunuz. Kadim ejderhanın gücünü kontrol edebilecek kişi o. Büyük bir enerji ve vizyonla, kaynakları topladınız, “bölgeleri” aradınız, birlikleri eğittiniz, kahramanlar topladınız, ejderhaları evcilleştirdiniz ve giderek daha güçlü bir imparatorluğun inşası ve bakımına paralel olarak savaşan müttefikler buldunuz.

Tüm bunlar aynı anda olursa baskıcı olabilir. Ama karar vericiler sizsiniz. İmparatorluğunuza iyi faydalar sağlamak için düşmanların elini sıkıp sıkmamayı düşünmeniz gerekse bile, her görev için güç tahsis etmek için önce ne yapacağınızı, ne toplamanız gerektiğini sipariş edebilirsiniz. Bu, oyunun stratejisinin her zamankinden daha net ve net hale geldiği andır.

Rise of Empires: Ice and Fire PARA ve Elmas Hileli İndir

Diğer bina strateji oyunlarının aksine, Rise of Empire Mod Apk (sınırsız mücevherler), yoğun ve ateşli savaşlar ve her taraftan güçlü savaş kuvvetleri ile taktikleri vurgular. Rising of Empires: Ice and Fire’daki birlikler çok ilginç bir vurgu. Piyade, süvari ve okçular var. Her savaşa girerken, generallerinize uygun bir rol atamak ve sağlamak için durmadan çalışmanız gerekir. Buna ek olarak, savaş haritasını, durumu yukarıdan görünümle takip etmeniz ve en hızlı zamanda az güç kaybıyla zafere ulaşmanız gerekir.

Oyunda efsanevi kahramanlarla çalışırken sizin için bir ipucu, her birinin güçlü yönleri olmasıdır. Bazıları uzaktan mücadelede, bazıları el ele mücadelede iyidir. İşe alma, eğitme ve hiyerarşiye getirmenin yanı sıra, becerilerinizden en iyi şekilde elde etmek görkemli bir zafer elde etmenize yardımcı olabilir.

Ejderhaları elde etmek ve eğitmek de oyundaki en ilginç şeylerden biridir. Her ejderhanın farklı bir çığlığı, farklı becerileri ve saldırı güçleri vardır. Onları öğrenin ve Daenerys Targaryen’in yardımıyla evcilleştirin, size savaşlar için harika bir enerji kaynağı olacak antik kutsal gücü verecektir.

Rise of Empires: Ice and Fire Infinite Money’den bir fark daha. Üsler, kaleler, kasabalar, şehirler, kaleler inşa edebilirsiniz … Nasıl isterseniz. Daha sonra, altyapı, malzeme, teknoloji araştırması, asker eğitimi ve kahraman işe alımını yükseltmek bile sizin takdirinize bağlı olarak% 100’dür. Sen gelecekteki imparatorluğun yüce bir liderisin. Oyunun satırları sadece talimatlar ve tavsiyeler sağlar ve karar sizindir. Alan ayrıca imparatorluğunuzu özgürce inşa etmeniz ve genişletmeniz için tamamen açıktır.

Grafikler ve sesler

Rise of Empires infinite diamonds 2021’in yükselişinin rengini getirmek en başından beri ortada, ancak derine inerek, artık bunu düşünmeyeceksiniz, sadece düşmanı nasıl yeneceğinizi ve mümkün olan en güçlü imparatorluğu nasıl kuracağınızı düşüneceksiniz. Oyundaki haritanın, dünyanın, şehirlerin ve kahraman ordusunun her zaman en ayrıntılı görüntüleme efektini sunan son derece gerçekçi olacak şekilde tasarlandığını fark edeceksiniz.

Rise of Empires: Ice and Fire PARA ve Elmas Hileli İndir Ses düşük, arka plan müziği ritmik değil, etrafınızdaki her şeye odaklanmak için gerçek alan sağlıyor. Ancak savaş sahneleri söz konusu olduğunda, bir dizi ses efektinin eşlik ettiği hızlı tempolu müzik, savaşı daha şiddetli, yoğun ve tutkulu hale getirecektir. Bu yüzden savaş bittiğinde, sorunsuz bir şekilde inşa etmeye ve geliştirmeye devam edersiniz. Ses ritimleri arasında değişen ve dönen oyuna özel ve benzersiz bir çekicilik getirdi.

Ayrıca Rise of Kingdoms: Lost Crusade PARA ve Elmas Hileli İndir

Tamamen oyuncuların takdirine bağlı olarak, hem inşa etmek, savunmak, savaşmak ve liderlik etmek, işe almak, saldırmak, hem de birçok forma uyum sağlayan gerçek zamanlı strateji oyunu. Rise of Empires, detaylı grafikler, parlaklık, derinlik ve büyüleyici ses ile çok güzel. Ortaçağ strateji oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirelim ve hemen oynayalım.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 350MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu